Octopath Traveler 2 به زودی برای Xbox عرضه می شود

کاربران ایکس باکس احتمالا در این ماه می توانند بازی نقش آفرینی Octopath Traveler 2 را تجربه کنند.

Octopath Traveler 2 به عنوان یکی از بهترین بازی های سال 2023، احتمالاً به زودی در دسترس بازیکنان بیشتری قرار خواهد گرفت. سال گذشته اسکوئر انیکس اعلام کرد که این بازی نقش آفرینی در زمانی نامعلوم در سال 2024 برای ایکس باکس وان و سری ایکس باکس عرضه خواهد شد تا اینکه نسخه ایکس باکس این بازی منتشر شود.

همانطور که توسط eXtas1s ادعا شده است، یکی از منابع داخلی Xbox، Octopath Traveler 2 در این ماه برای کنسول های Xbox منتشر خواهد شد. با این حال تاریخ دقیق انتشار این نسخه هنوز مشخص نیست. در گذشته اسکوئر انیکس اعلام کرده بود که این بازی از روز اول عرضه نسخه ایکس باکس بر روی Game Pass عرضه خواهد شد. جالب اینجاست که eXtas1s می گوید که نسخه اول Octopath Traveler نیز به طور همزمان برای کاربران Game Pass در دسترس خواهد بود.

به نظر می رسد که Square Enix جزئیات بیشتری را در آینده نزدیک منتشر خواهد کرد. تاریخ انتشار Octopath Traveler 2 برای Xbox ممکن است در کنفرانس Xbox فاش شود. رویداد Xbox Games Showcase ساعت 20:30 یکشنبه 30 خرداد 1403 به وقت ایران برگزار می شود و بازی های Flight Simulator 2024، Indiana Jones و Avowed احتمالا در کنار Call of Duty 2024 نمایش داده می شوند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  یخچال کوچک Xbox Series X Replica در حال حاضر بسیار ارزان است