Noibat در Pokemon Go فوریه 2023 در روز اجتماع فرو می رود


بازیکنان Pokemon Go که به Noibat یا تکامل Noivern آن نیاز دارند، خوش شانس هستند، زیرا Pokemon Sound Wave به عنوان موجود برجسته برای روز انجمن ماهیانه Pokemon Go در ماه فوریه نامگذاری شده است.

روز جامعه پوکمون گو در فوریه 2023 در 5 فوریه از ساعت 14:00 تا 5:00 بعد از ظهر به وقت محلی برگزار می شود. Noibat در طول این مدت بیشتر ظاهر می شود و یک ماموریت ویژه اضافی به نام Abundant Noise را می توان با قیمت 1 دلار خریداری کرد که شانس بیشتری برای گرفتن او ایجاد می کند.

Noivern بعدی برای روز جامعه Pokemon Go است.
Noivern بعدی برای روز جامعه Pokemon Go است.

Noibat هایی که در طول رویداد یا تا دو ساعت بعد به Noivern تبدیل می شوند، Boomburst ویژه را یاد می گیرند. پس از این رویداد، از ساعت 17:00 تا 22:00 به وقت محلی، Bonus Battle Raids به بازیکنان این امکان را می دهد که در حملات با Noibat مبارزه کنند و هر پیروزی به مدت 30 دقیقه باعث افزایش رویارویی Noibat در اطراف آن باشگاه می شود.

Noivern از Chespin به عنوان یک پوکمون برجسته روز جامعه پیروی می کند، زیرا Pokémon Spiny Nut در رویداد 7 ژانویه به نمایش گذاشته شد. کلاسیک بعدی Community Day که برای 21 ژانویه برنامه ریزی شده است، Larvitar را به نمایش می گذارد.

Pokemon Go برای دانلود رایگان در دستگاه های iOS و Android در دسترس است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.