Nobody Saves The World Impossible Dungeon به روز رسانی اولین سالگرد بازی را نشان می دهد


آخرین نسخه استودیو Drinkbox، هیچ کس دنیا را نجات نمی دهد، به اولین سالگرد خود نزدیک می شود و برای جشن گرفتن، این تیم امروز آپدیت جدید Impossible Dungeon را به صورت رایگان برای همه بازیکنان منتشر می کند.

این به روز رسانی یک چالش جدید به نام سیاه چال غیرممکن را اضافه می کند که می توانید آن را در بخش Alchemist’s Gorge نقشه پیدا کنید. سیاه‌چال «بی‌پایان» با تم کارناوال، بازیکنان را با پیشروی در هر طبقه، سناریوهای مبارزه‌ای سخت‌تر را تجربه می‌کند، در حالی که تلاش می‌کنند هر طبقه را در محدوده زمانی کامل کنند.

شکل جدید دایناسور در عمل
شکل جدید دایناسور در عمل

تکمیل سیاه چال غیرممکن، آیتم Dino Plushy را برای بازیکنان به ارمغان می آورد که به آنها اجازه می دهد تا بقیه بازی را به شکل دایناسور جدید تبدیل کنند. دایناسور می تواند با یک نیش به چندین دشمن به طور همزمان حمله کند، برای آسیب دیدگی از دهانش انفجارهای بنفش را شلیک کند و برای آسیب AoE، پنجه هایش را به صورت دایره ای بریده باشد. دایناسور همچنین با ماموریت‌های منحصربه‌فرد خود می‌آید که پس از باز شدن قفل آن را تکمیل می‌کند.

Drinkbox همچنین اعلام کرد که Nobody Saves The World به مناسبت اولین سالگرد بازی به فروش می رسد، از جمله تخفیف 40 درصدی در Steam از طریق Steam Daily Deal – که پایین ترین قیمت بازی را تا کنون نشان می دهد.

Nobody Saves the World در حال حاضر بر روی Xbox One، Xbox Series X|S، PlayStation 4، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC در دسترس است. آپدیت Impossible Dungeon هم اکنون به صورت دانلود رایگان برای همه فرمت ها در دسترس است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.