No Man’s Sky Dev بازی جاه طلبانه چند نفره جهان باز Light No Fire را اعلام کردشان موری، بنیانگذار Hello Games در The Game Awards حضور یافت تا درباره بازی بعدی استودیو صحبت کند، پروژه ای که او آن را جاه طلبانه تر از No Man’s Sky می نامد. این بازی با عنوان Light No Fire یک بازی چند نفره جهان باز فانتزی با دنیایی عظیم است.

اگرچه این بازی از برخی جهات بسیار شبیه به No Man’s Sky است، اما به نظر می‌رسد که به نظر می‌رسد در یک دنیای بزرگ به جای چند دنیا ساخته شده رویه‌ای اتفاق بیفتد. موری آن را «نخستین جهان واقعاً باز» با کوه‌هایی بلندتر از اورست نامید.

تریلر مختصری از گیم پلی مکانیک ساختمان را نشان می دهد. پرواز بر روی پرندگان، اژدها و موجودات دیگر. و بسیاری از مسابقات فوق العاده

تاریخ انتشار بازی جدید مشخص نشده است، اگرچه Hello Games همچنین به‌روزرسانی‌های دیگری را برای No Man’s Sky اعلام کرده است. موری اشاره کرد که Light No Fire به مدت پنج سال در حال توسعه بوده است و او امیدوار است که Light No Fire مانند No Man’s Sky در 10 سال آینده و پس از آن به حیات خود ادامه دهد.

برای اطلاعات بیشتر از The Game Awards، فهرست کامل همه برندگان، به‌علاوه تمام تریلرها و اعلان‌های بزرگ را بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد دریافت کند.

بخوانید  404: یافت نشد - GameSpot