Nintendo Switch Online 5 عنوان Mega Man را از Game Boy دریافت می کند

نینتندو پنج بازی کلاسیک Game Boy را به اشتراک اصلی Nintendo Switch Online اضافه کرده است که همگی دارای Mega Man هستند. این بازی ها عبارتند از Mega Man: Dr. Wily’s Revenge، Mega Man II، Mega Man III، Mega Man IV و Mega Man V.

پنج عنوان Game Boy Mega Man ترکیبی کنجکاو از بازسازی و محتوای جدید هستند که هر بازی دارای داستان اصلی خود است، اما از باس‌ها، دشمنان و اجزای مرحله از عناوین اصلی NES استفاده مجدد می‌کند. هر یک از بازی‌های Game Boy محتوای دو عنوان NES را ترکیب می‌کنند، به استثنای Mega Man V که محتوای کاملاً اصلی دارد.

این اولین حضور Mega Man در کتابخانه اصلی Nintendo Switch Online است و از آنجایی که بازی‌های اصلی Game Boy هستند، این عناوین در طرح رنگ سبز تک رنگ این گوشی قابل بازی خواهند بود.

تنها عنوان دیگر Mega Man که قبلاً در نینتندو سوییچ آنلاین موجود بود، Mega Man: The Wily Wars است، مجموعه‌ای از بازسازی‌های سه بازی اول Mega Man. به عنوان یک عنوان سگا جنسیس، The Wily Wars فقط برای مشترکین بسته الحاقی در دسترس است.

نینتندو اولین بار در فوریه گذشته عناوین Game Boy و Game Boy Color را به Nintendo Switch Online اضافه کرد که با ۹ عنوان شروع شد. اکنون 29 بازی Game Boy و Game Boy Color در سرویس اشتراک گنجانده شده است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  آپدیت Witchfire Ghost Galleon منتشر شد