New League Of Legends Cutscene Is So Bad Riot رسماً بابت آن عذرخواهی می کندآخرین فصل لیگ افسانه‌ها در راه است، اما یک تریلر سینمایی جدید که برای هیجان‌انگیختن بازیکنان در سال پیش رو به‌نظر می‌رسد، تأثیر معکوس داشته است، زیرا توسعه‌دهنده Riot Games اذعان کرده است که تریلر «مقام را از دست داده است».

از سال 2018، Riot هر سال یک را منتشر می کند فوق العاده سینمایی برای شروع هر فصل جدید League of Legends. با این حال، کات سین فصل 2023، The Brink of Infinity، چندان خوب ظاهر نشد. در حالی که کات سین های قبلی شامل نبردهای حماسی، مناظر وسیعی بود که جهان League of Legends را به نمایش می گذاشت، و فرصتی برای دیدن بسیاری از قهرمانان نمادین بازی در نوری جدید، کات سین امسال اساساً یک قدم دو دقیقه ای از بازی Summoner’s Rift است. نقشه همراه با صداگذاری

در حال پخش: League of Legends – On the Edge of Infinity | سکانس از فصل 2023

طرفداران به سرعت متوجه تفاوت بین کات سین های امسال و سال های قبل شدند و وقت خود را برای ابراز نارضایتی تلف نکردند. این امر Riot را بر آن داشت تا در یک تاپیک این بحث را تأیید کند. توییت. Riot با استناد به “شرایط بی سابقه” گفت که “رویکرد جایگزینی را برای ویدیوی فصل 2023” انتخاب کرده است که به گفته آن همچنان جهان League of Legends و روح رقابتی بازی را جشن می گیرد.

اما ما بازخورد شما را شنیدیم و می‌خواهیم اذعان کنیم که Brink of Infinity امتیاز تریلر پر اکشن و قهرمان محوری را که منتظرش بودید از دست داده است و منجر به گمانه‌زنی‌های بیشتر در مورد سرمایه‌گذاری ما در لیگ شده است. “، توییتی از اکانت رسمی توییتر Reading of League of Legends.

بازی رایگان League of Legends منبع درآمد زیادی برای Riot است، بنابراین فکر اینکه Riot به نوعی بازی را که آن را روی نقشه قرار داده است کنار می‌گذارد کمی سخت به نظر می‌رسد. با این حال، طرفدارانی که «سرمایه‌گذاری» این شرکت در MOBA را زیر سوال می‌برند، پیش‌نویس‌های محتوا و فقدان پوسته‌های باکیفیت را به‌عنوان دلایلی که برخی از طرفداران ممکن است از این موضوع ناراحت باشند، ذکر می‌کنند.

Riot ادامه می‌دهد که به سرمایه‌گذاری در League of Legends ادامه می‌دهد و این بازی آینده درخشانی دارد، اما «باید برون‌گراتر می‌بود، که ممکن بود به بخشی از این احساس و این حدس و گمان کمک کند. علاوه بر این، Riot قصد دارد در روزهای آینده جزئیات بیشتری در مورد اینکه سرمایه گذاری این شرکت در League of Legends چگونه به نظر می رسد را در اختیار بازیکنان قرار دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.