New Humble Bundle 8 بازی آرامش بخش را با قیمت 13 دلار ارائه می دهدپاییز و زمستان اغلب فصل‌های «دنج» در نظر گرفته می‌شوند، اما بسته جدید Humble’s Whimsy and Wonder Pack آمده است تا بازی تابستانی دنج را به ارمغان بیاورد. این باندل در سه طبقه قیمت عرضه می شود و هر کدام مجموعه ای از بازی های رایانه ای راحت و حتی چند کد تخفیف را ارائه می دهند.

بسته پایه 4 دلاری شامل ماجراجویی Indie Adventure است یک پیاده روی کوتاه و بازی پازل آرامش بخش با دقت جمع کنید، که شما را به تعمیر سخت افزارهای قدیمی مانند میزهای گردان، سیستم های بازی قابل حمل و غیره می رساند. همچنین دو کوپن تخفیف دریافت می کنید که یکی با تخفیف 65 درصدی است هاون پارک و دیگری با 35 درصد تخفیف سلام پسر خوب.

اگر حداقل 8 دلار بپردازید، سه بازی دیگر از جمله اکشن ماجراجویی زیبا دریافت خواهید کرد داستان باغ، بازی اکتشاف جهان باز آلبا: ماجراجویی با حیات وحش، و کیک لیمویی، یک شبیه سازی زندگی که در آن یک مزرعه و یک نانوایی را مدیریت می کنید و شیرینی های خوشمزه برای مشتریان خود درست می کنید.

برای دریافت مجموعه کامل 10 موردی، شامل همه بازی‌های قبلی و کدهای کوپن، 13 دلار بپردازید. مدیر کافه گربه داستان زندگی جادوگر، و اینجا نیکو است. ارزش بسته کامل 135 دلار تنها با 13 دلار است – اگرچه اگر می‌خواهید حال‌های شاد و دلپذیر را پخش کنید و به خیریه‌های بیشتری بپردازید، همیشه می‌توانید تعهد خود را انجام دهید. بسته نرم افزاری Wimsy and Wonder به نفع صندوق دفاع قانونی (LDF) و اتحادیه آزادی های مدنی آمریکا (ACLU) است که هر دو برای حفظ آزادی ها و حقوق همه شهروندان آمریکایی کار می کنند.

بخوانید  محیط‌های خیره‌کننده بازی God of War Ragnarok در تصاویر رسمی جدید

THE بسته فانتزی و شگفت انگیز از Humble تا 9 آگوست در دسترس خواهد بود. تمام کلیدهای بازی موجود در باندل از طریق Steam استفاده می‌شوند، در حالی که کدهای تخفیف از طریق Steam قابل بازخرید هستند. فروشگاه اینترنتی فروتن.

شما نیز باید بررسی کنید بسته انتخابی فروتن ژوئیه قبل از رفتنش فقط با 12 دلار، می توانید هشت بازی را برای همیشه نگه دارید، از جمله Temtem و The Outer Worlds.

فروتن هوس و شگفتی بسته نرم افزاری

4 دلار بپردازید

8 دلار بپردازید

13 دلار بپردازید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر