Netflix تجربه مشاهده شخصی Netflix من را در تلفن همراه راه اندازی می کند

نتفلیکس راه اندازی My Netflix را اعلام کرده است، ویژگی جدیدی که جایگزین تب دانلودها در صفحه اصلی برنامه iOS می شود و هدف آن ساده کردن تجربه مشاهده است. منطقه شخصی‌سازی‌شده به مشاهده و دانلود مداوم پاسخ می‌دهد و هدف آن آسان‌تر کردن انتخاب آنچه برای تماشا کردن برای کاربران است. ادیت چائو، مدیر محصول، در یک پست وبلاگ رسمی نتفلیکس توضیح داد که نتفلیکس من به عنوان “فروشگاه تک مرحله ای متناسب با شما با میانبرهای ساده به شما کمک می کند آنچه را که می خواهید تماشا کنید.”

این ویژگی ابتدا در دستگاه‌های iOS در دسترس خواهد بود و پشتیبانی از اندروید در هفته‌های آینده ارائه خواهد شد. اگرچه نتفلیکس بر روی انتخاب های مشاهده در حال حرکت متمرکز است، اما قصد دارد در آینده این ویژگی را به دستگاه های تلویزیون متصل گسترش دهد. با این حال، Netflix من توصیه هایی مانند صفحه اصلی را انجام نمی دهد. در عوض، از الگوریتم نتفلیکس برای تطبیق محتوا با ترجیحات هر کاربر استفاده می کند.

پیش نمایشی از بخش جدید نتفلیکس من.
پیش نمایشی از بخش جدید نتفلیکس من.

هدف نتفلیکس من حل مشکل رایج کاربرانی است که زمان کافی برای جستجوی چیزی برای تماشا ندارند. فضای اختصاصی جدید در iOS و Android نمای جامعی از دانلودها، سریال‌های تلویزیونی، فیلم‌ها، تریلرهای تماشا شده، نمایش‌های ذخیره‌شده در فهرست من و بسیاری موارد دیگر را ارائه می‌دهد. هرچه کاربران بیشتر با پلتفرم تعامل داشته باشند و ترجیحات خود را نشان دهند، محتوای بیشتری در برگه My Netflix نمایش داده می شود.

چائو نوشت: «هرچه بیشتر با نتفلیکس تعامل داشته باشید و آنچه را که دوست دارید بگویید، بیشتر در برگه نتفلیکس من خواهید دید.»

بخوانید  پوکمون اسکارلت و بنفش: چگونه گیمیغول را به گلدنگو تبدیل کنیم

از امروز، My Netflix در iOS در دسترس است و برنامه‌هایی برای عرضه در اوایل آگوست در اندروید دارد.

با گزارش اخیر نتفلیکس مبنی بر افزودن 5.9 میلیون مشترک، شکست از پیش بینی های وال استریت و رسیدن به بیش از 238 میلیون مشترک در سراسر جهان، این شرکت اکنون در حال بررسی راه های جدید برای رشد است. این به تبلیغات و سرکوب به اشتراک گذاری رمز عبور پولی می پردازد، که هر دو پیشرفت امیدوارکننده ای از دیدگاه نتفلیکس نشان داده اند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.