Neopets جهت جدید می گیرد، NFTs و Crypto را کنار می گذاردNeopets بازگشت! حداقل این چیزی است که تیم مدیریت جدید مسئول بازی کلاسیک جمع آوری حیوانات خانگی اینترنتی وعده داده است. در یک پست طولانی وبلاگتیم Neopets (TNT) اعلام کرده است که Neopets یک بار دیگر در دستان مستقل است – پس از سال ها سوء مدیریت توسط شرکت های مادر مختلف – و آماده شروع یک دوره جدید است.

این شرکت جدید World of Neopia, Inc نام دارد و تحت رهبری Dominic Law، رئیس سابق اسپین آف غیرمحبوب ارز دیجیتال، Neopets Meta، فعالیت خواهد کرد. تیم جدید متشکل از کارمندان Neopets و Neopets Metaverse است که لاو به عنوان فردی که با شرکت مادر NetDragon برای نجات Neopets از طریق یک معامله خرید مدیریتی مذاکره کرد، نامگذاری شده است.

اکنون Neopets دوباره مستقل شده است و مدیریت جدید برنامه های بزرگی برای سایت زمانی عالی دارد. برای شروع، تیم قول داد که مراقبت هایی را انجام دهد که سال ها به تاخیر افتاده است، یعنی تعمیر بازی های قدیمی فلش و صفحات خراب برای سال ها. TNT همچنین در حال کار بر روی افزودن محتوای جدید به سایت است، از جمله داستان جدیدی به نام The Void Within که در اوایل سال 2024 برای جشن گرفتن 25 سالگی Neopets راه اندازی می شود.

TNT همچنین اعلام کرد که از برنامه‌های قبلی خود برای Neopets Metaverse، به ازای بازخورد طرفداران، کنار می‌روند و به جای آن بر روی یک برنامه تلفن همراه به نام World of Neopets تمرکز می‌کنند. World of Neopets که به عنوان یک «بازی شبیه‌سازی زندگی اجتماعی» توصیف می‌شود، از دیدگاه یک Neopet بازی می‌شود و شامل کاوش، بازی‌های کوچک، تعاملات اجتماعی و تزئین Neohome خودتان می‌شود. اگرچه این بازی از برخی دارایی‌های Neopets Metaverse دوباره استفاده می‌کند، این بازی از ابتدا ساخته شده است و در حال حاضر فاقد رمزنگاری یا NFT ادغام شده است – و برنامه‌ای برای اضافه کردن هیچکدام از این دو وجود ندارد.

بخوانید  The Legend Of Zelda: Tears Of Kingdom به طور رسمی 70 دلار قیمت دارد، نسخه کلکسیونی 130 دلار فاش شد

TNT برای کمک به اهداف عالی خود برای احیای Neopets، از طرفداران خواست تا با تعامل با سایت، پاک کردن حساب‌های قدیمی، ورود به سیستم یا دانلود یکی از بازی‌های موبایلی خود مانند Island Builders یا Faerie’s Hope، به آنها کمک کنند. به عنوان یک انگیزه کوچک، Neopets یک هدیه 2 میلیونی Neocash – ارز ممتاز سایت – ارائه می دهد که بازیکنانی که وارد سیستم می شوند و کارهای خاصی را انجام می دهند شانس بیشتری برای برنده شدن دارند. TNT همچنین یک برنامه سفیر برند راه اندازی خواهد کرد تا Neopets را دوباره در کانون توجه قرار دهد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.