NBA 2K25 معرفی شد

NBA 2K25 پس از افشای کاور آرت و تاریخ انتشار بازی رسماً فاش شد.

استودیو 2K بازی NBA 2K25 را معرفی کرد و برای اولین بار در این سری ستارگان NBA و WNBA به طور همزمان در یک نسخه حضور خواهند داشت. جیسون تیتوم و آجا ویلسون که به ترتیب با تیم های بوستون سلتیکس و لاس وگاس ایس قهرمان NBA و WNBA شدند، روی جلد نسخه آل استار این بازی قرار دارند.

جلد نسخه های ویژه برای هر ورزشکار به طور جداگانه سفارشی شده است. تصویری از جیسون تاتوم روی جلد نسخه استاندارد است. در حالی که A’ja Wilson نسخه WNBA را پوشش می دهد. نسخه WNBA منحصر به فروشگاه های GameStop خواهد بود و فقط در آمریکای شمالی فروخته می شود.

وینس کارتر، اسطوره این ورزش، روی جلد شماره تالار مشاهیر نیز زیبا شده است. در ادامه می توانید جزئیات تمامی نسخه های این بازی را مشاهده کنید:

  • نسخه استاندارد: این بازی برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی با قیمت 70 دلار منتشر خواهد شد. نسخه نینتندو سوییچ 60 دلار قیمت خواهد داشت.
  • نسخه NBA: با قیمت 70 دلار برای سری ایکس باکس
  • نسخه آل استار: این بازی برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی با قیمت 100 دلار منتشر خواهد شد.
  • نسخه تالار مشاهیر: این بازی برای ایکس باکس، پلی استیشن و رایانه های شخصی با قیمت 150 دلار در دسترس خواهد بود. برای خرید فقط تا 8 شهریور (18 شهریور) فرصت دارید.

کایری اروینگ در NBA Live 14

تمامی نسخه های ذکر شده در تاریخ 6 سپتامبر 2024 (16 شهریور 1403) منتشر می شود. استودیوی 2K نیز تایید کرد که برای اولین بار نسخه PC همانند نسخه های کنسول نسل نهم خواهد بود.

بخوانید  بیت دیفندر؛ آشنایی با مهندسی اجتماعی و ابزار پیشگیری آن

در سال‌های گذشته، گیمرهای رایانه شخصی نسخه‌ای از این بازی را تجربه می‌کردند که متعلق به کنسول‌های نسل قبل بود که نارضایتی کاربران را در پی داشت. به گفته این استودیو، کاربران رایانه های شخصی برای تجربه NBA 2K25 با حداکثر کیفیت و کارایی به یک دستگاه قدرتمند نیاز دارند.

از نظر تغییرات، استودیو 2K نوید تجربه بسکتبال واقعی تری را می دهد و می گوید که گیم پلی بازی را با فناوری ProPlayTM به طور قابل توجهی بهبود بخشیده است. حالت های MyCareer و MyTeam نیز در نسخه امسال گنجانده شده است.

در نهایت اعلام شد که NBA 2K25 تنها بر روی سری Xbox در دسترس خواهد بود هنوز هیچ عکس یا ویدیویی از NBA 2K25 وجود ندارد. پس برای اطلاعات بیشتر در آینده با یک گیمر همراه باشید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر