NBA 2K25 معرفی شد، ستاره‌های جلد فاش شدند و تغییرات عمده رایانه شخصی به تفصیل انجام شد

2K Sports NBA 2K25 را معرفی کرده است و برای اولین بار، این بازی ستاره های NBA و WNBA را روی جلد یکی از نسخه های آن نشان می دهد. جیسون تیتوم که به تازگی با بوستون سلتیکس قهرمان شده است، روی جلد در کنار قهرمان WNBA آجا ویلسون از لاس وگاس ایس قرار دارد. آنها با هم جلد NBA 2K25 All-Star Edition (100 دلار آمریکا) را زیبا خواهند کرد.

هر ورزشکار همچنین در نسخه‌های خاصی از بازی بازی خواهد کرد، زیرا Tatum روی جلد نسخه استاندارد (70 یا 60 دلار در سوییچ) خواهد بود، در حالی که ویلسون روی جلد نسخه WNBA (70 دلار، فقط برای PS5 و Xbox) خواهد بود. سری X|S). این نسخه WNBA انحصاری GameStop است و فقط در آمریکای شمالی فروخته خواهد شد.

NBA 2K25 در ماه سپتامبر عرضه می شود
NBA 2K25 در ماه سپتامبر عرضه می شود

NBA 2K25 دارای یک ستاره جلد سوم به نام Hall of Famer Vince Carter است که روی جلد تالار مشاهیر NBA 2K25 (150 دلار، فقط تا 8 سپتامبر به فروش می‌رسد و در سوییچ عرضه نمی‌شود). تمامی نسخه های بازی در تاریخ 6 سپتامبر برای PS4، PS5، Xbox One، Xbox Series X|S، PC و Nintendo Switch عرضه خواهند شد.

2K Sports همچنین تایید کرد که چیزی را ارائه می‌کند که طرفداران آن را درخواست کرده‌اند، و آن همخوانی نسخه PC با نسخه‌های PS5 و Xbox Series X|S است. در سال‌های گذشته، نسخه‌ای از بازی مطابق با کنسول‌های نسل آخر به بازیکنان رایانه‌های شخصی ارائه شد و بسیاری از این موضوع ابراز ناامیدی کردند. برای NBA 2K25، کاربران رایانه‌های شخصی باید یک ریگ قدرتمند به اندازه کافی برای استفاده حداکثری از بازی داشته باشند، اما کاربران رایانه‌های شخصی دیگر فاقد ویژگی‌ها خواهند بود.

بخوانید  انتشار اولین تصویر منتسب به کارت گرافیک RTX 4080

از نظر چیزهای جدید امسال، 2K Sports نوید “واقعی ترین تجربه بسکتبال تا کنون” را می دهد، با گیم پلی که به لطف فناوری ProPlayTM “پیشرفت” خواهد شد. حالت‌های MyCareer و MyTeam بازگشته‌اند، در حالی که بازیکنان نسل بعدی از ویژگی‌های ویژه‌ای مانند یک مرکز اجتماعی تعاملی‌تر به نام City و دوره ششم در MyNBA بهره خواهند برد.

در نهایت، 2K تصریح کرد که حتی اگر NBA 2K25 با کراس پلی سازگار باشد، تنها بر روی پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X|S در دسترس خواهد بود و نه بر روی آخرین نسل کنسول ها، رایانه شخصی یا سوییچ. هنوز هیچ تصویری از گیم پلی NBA 2K25 منتشر نشده است، اما همچنان GameSpot را برای آخرین اطلاعات بررسی کنید.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر