NBA 2K23 را با کمترین قیمتی که تا کنون داشته است، بگیریدNBA 2K23 اکنون با قیمتی کمتر از 30 تا 40 دلار در چندین خرده فروش به فروش می رسد.

Best Buy در حال حاضر بهترین قیمت را در نسخه های فیزیکی دارد، نسخه پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان را با قیمت 30 دلار یا نسخه های PS5 و Xbox Series X را با قیمت 35 دلار ارائه می دهد، اما برای دریافت آن باید به حساب My Best Buy رایگان خود وارد شوید. کاهش قیمت

اگر پیشنهاد Best Buy فروخته شود، آمازون NBA 2K23 را نیز به فروش می‌رساند. نسخه های فیزیکی استاندارد برای Xbox One، PS4 و Nintendo Switch 30 دلار هستند، در حالی که نسخه های PS5 و Xbox Series X 40 دلار هستند. همچنین می‌توانید بازی را به‌صورت دیجیتالی برای پلتفرم‌های متعدد، از جمله ۲۷ دلار برای سوئیچ یا ایکس‌باکس وان، یا ۳۵ دلار برای PS5 دریافت کنید.

در نهایت، دارندگان Xbox می توانند NBA 2K23 را به صورت دیجیتالی از فروشگاه مایکروسافت با تخفیف خریداری کنند. نسخه Xbox Series X فقط 35 دلار و نسخه Xbox One 27 دلار است. نسخه دیجیتال نسخه مایکل جردن نیز تنها با قیمت 50 دلار (معمولاً 100 دلار) به فروش می رسد.

NBA 2K23 آخرین نسخه از سری طولانی مدت بسکتبال سالانه 2K است. در بررسی GameSpot’s NBA 2K23، Mark Delaney می گوید که بازی “در هر بازیکنی واقع گرایانه و هیجان انگیز به نظر می رسد” و علیرغم برخی مشکلات مربوط به تبلیغات درون بازی و ریزتراکنش ها، “یک بازی بسکتبال برجسته است که با توجه شدید به جزئیات و عشق به بازی ساخته شده است.” بازی.

طرفداران امتیازات ورزشی دیگر همچنین می توانند از چندین فروش تعطیلات دیگر که در حال حاضر در حال انجام است استفاده کنند، از جمله معاملات NHL 23 و PGA Tour 2K23.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.