MoviePass با برنامه های اشتراک جدید و ویژگی به روز شده “نامحدود” مجدداً راه اندازی می شودسرویس اشتراک فیلم محاصره شده MoviePass رسما بازگشته است و به دنبال بازسازی شهرت خود با مدلی اصلاح شده و گزینه های اشتراک جدید است. پس از یک مرحله طولانی بتا، MoviePass به طور رسمی در 25 مه راه اندازی شددر دسترس قرار دادن اشتراک برای عموم

هنگامی که برای اولین بار پخش شد، MoviePass نمایش نامحدود فیلم را با 10 دلار در ماه ارائه داد. با این حال، این شرکت با مشکلات مالی همراه شد که با همه‌گیری COVID-19 همراه شد، که منجر به ورشکستگی آن در سال 2020 شد. MoviePass اکنون چهار طرح اشتراک را ارائه می‌دهد که هر کدام دارای معاوضه و محدودیت هستند.

طرح های جدید یک سیستم مبتنی بر اعتبار را معرفی می کند که در آن مشترکین اعتباری را برای بازخرید برای نمایش فیلم دریافت می کنند. تعداد تیتراژهای مورد نیاز بسته به مکان تئاتر، محبوبیت فیلم و زمان نمایش متفاوت است. مشترکین می توانند اعتبارات استفاده نشده را تا دو ماه حمل کنند.

MoviePass استاندارد را ارائه می دهد برنامه های ماهانه در سراسر ایالات متحده، به استثنای نیویورک و کالیفرنیای جنوبی. هزینه طرح اولیه 10 دلار در ماه است و 34 اعتبار (1-3 فیلم) ارائه می دهد. طرح استاندارد 20 دلار در ماه قیمت دارد و 72 اعتبار (3 تا 7 فیلم) اعطا می کند، در حالی که طرح Premium 30 دلار در ماه هزینه دارد و 113 اعتبار (5 تا 11 فیلم) ارائه می دهد. طرح Pro، با قیمت 40 دلار در ماه، به مشترکان 640 اعتبار می دهد، که امکان تماشای یک فیلم در روز به مدت یک ماه را فراهم می کند.

بخوانید  معرفی The Dark Pictures: Directive 8020 در The Devil In Me End Credits

برای مشتریان در منطقه شهری نیویورک و کالیفرنیای جنوبی، MoviePass قیمت ها و تخصیص اعتبار را تنظیم کرده است. طرح پایه با قیمت 20 دلار در دسترس است و 68 اعتبار در ماه (1-3 فیلم) ارائه می دهد، در حالی که طرح استاندارد 30 دلار هزینه دارد و شامل 140 اعتبار (3-7 فیلم) است. طرح Premium با قیمت 40 دلار در ماه، 200 اعتبار (5 تا 11 فیلم) ارائه می دهد. طرح Pro که با قیمت 60 دلار در ماه در دسترس است، حداکثر 30 فیلم را امکان پذیر می کند.

اگرچه این شرکت بر یک طرح “نامحدود” تاکید دارد، شفاف سازی MoviePass از طریق چند ضلعی نشان می دهد که این یک “فروش فلاشر” برای طرح Pro است که به مشترکین اجازه می دهد حداکثر 30 فیلم در ماه تماشا کنند.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.