Mortal Kombat 1 سه شخصیت دیگر اضافه می‌کند که مبارزان DLC لو رفته از جمله Homelander تایید شده‌انداستودیوی NetherRealm امروز در San Diego Comic-Con برای پنلی با تمرکز بر Mortal Kombat 1 آینده روی صحنه رفت. پنل یک ساعته نه تنها لی می، تانیا و باراکا را برای فهرست اصلی معرفی کرد، بلکه شش شخصیت DLC شایعه شده را نیز تایید کرد – از جمله سه مهمان فوق العاده قدرتمند.

لی می اولین حضور قابل بازی خود را در یک بازی MK از زمان پلی استیشن 2 خواهد داشت و صداپیشه اصلی خود، کلی هو، که اخیراً D’Vorah را در MK11 به تصویر کشیده است، صداپیشگی خواهد کرد. باراکا و تانیا – که به ترتیب از MK11 و MKX بازگشتند – نیز به عنوان شخصیت های قابل بازی در تریلر ظاهر شدند.

این پنل همچنین نشت در اوایل تابستان در مورد Kombat Pack 1، اولین بسته محتوای قابل دانلود برای MK1 را تایید کرد. آمازون ایتالیا محتویات بسته موجود در لیست خود را برای نسخه Premium این بازی فاش کرده بود که در آن Kombat Pack 1 گنجانده شده است.

شش شخصیتی که اولین بسته DLC را تشکیل می دهند عبارتند از:

  • کوان چی
  • ارمک
  • تاکدا
  • صلح ساز (شخصیت مهمان دی سی کامیکس)
  • Omni-Man (شخصیت مهمان از Invincible)
  • Homelander (شخصیت مهمان از The Boys)

این سه ابرقهرمان به شخصیت‌های مهمان قبلی MK، Terminator، RoboCop، Rambo، Predator و غیره می‌پیوندند. Peacemaker دومین نماینده کمیک DC است که پس از حضور جوکر در MK11 در یک بازی اصلی Mortal Kombat حضور پیدا می کند.

بازی Mortal Kombat 1 در تاریخ 19 سپتامبر برای Xbox Series X، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC عرضه خواهد شد.

بخوانید  نقد بزرگ پنی - اگر خراب نشود

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر