Mortal Kombat 1 در اولین تریلر گیم پلی بازی خونین می شود

برای جزئیات بیشتر، می‌توانید همه چیزهایی را که در مورد Mortal Kombat 1 و همه شخصیت‌های تایید شده Mortal Kombat 1 تاکنون می‌دانیم، بررسی کنید.

این نسخه از Mortal Kombat به طور قابل توجهی از داستان و داستان بازی های اصلی فاصله می گیرد. یکی از این نمونه ها رابطه بین اسکورپیون و ساب زیرو است که در Mortal Kombat 1 برادران خونی هستند. رایدن در این تایم لاین به عنوان یک انسان تناسخ یافت – اما هنوز هم قدرت رعد و برق علامت تجاری خود را دارد – میلینا خواهر بزرگتر کیتانا است و کونگ لائو. هنوز حس شگرفی از مد ندارد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

سال بسیار خوبی برای طرفداران بازی های مبارزه ای بود، و پس از عرضه موفقیت آمیز Street Fighter 6، زمان آن فرا رسیده است که با Mortal Kombat 1 خونین شوید. اولین رونمایی از بازی یک تریلر CG پر از چهره های آشنا و تصاویری فوق العاده وحشیانه بود، اما در تابستان. Game Fest، توسعه‌دهنده استودیو NetherRealm اولین تریلر گیم‌پلی یک جنگجوی بی‌رحمانه را به نمایش گذاشت.

دیگر افزودنی بزرگ به این Mortal Kombat سیستم Kameo Fighters است که به شما امکان می دهد با استفاده از دکمه شانه R1/RB با پشتیبانی تماس بگیرید. برخی از مبارزان Kameo شخصیت های قابل بازی هستند، اما ایده اصلی این است که شما می توانید آنها را به صورت استراتژیک احضار کنید تا حملات و ترکیب های خود را در میانه مبارزه بهبود بخشید. به گفته اد بون، یکی از خالقان Mortal Kombat، که در صحنه بازی Summer Game Fest ظاهر شد، این یک راز سخت برای حفظ کردن در چهار سال گذشته بوده است.

بخوانید  عذرخواهی سازندگان Payday 3 به دلیل تاخیر انتشار اولین به‌روزرسانی
Mortal Kombat 1 در 19 سپتامبر برای Xbox Series X|S، PlayStation 5، Nintendo Switch و PC عرضه می‌شود و پیش‌سفارش برای همه نسخه‌ها هم‌اکنون در دسترس است. مانند بازی‌های قبلی، Mortal Kombat 1 دارای شخصیت‌های مهمان به‌عنوان DLC از طریق Kombat Pass خواهد بود و طبق اطلاعات فاش شده، به نظر می‌رسد که دو آنالوگ شیطانی Supermen، برخی از چهره‌های کلاسیک از گذشته Mortal Kombat و Peacemaker جان سینا وجود خواهند داشت. به بازی بعد از راه اندازی

همانطور که انتظار دارید، Mortal Kombat 1 هنگام برخوردهای خشونت آمیز صفحه را به عدد 11 تبدیل می کند، اما بازی چند ترفند جدید نیز در آستین خود دارد. در تریلر بالا، NetherRealm سیستم جدید Kameo Fighters را به نمایش گذاشت — مجموعه ای ویژه از جنگنده هایی که به طور کامل قابل بازی نیستند اما می توانند برای کمک به شما در نبرد مورد استفاده قرار گیرند — و اینکه چگونه عناصر اصلی گیم پلی در کنار هم کار می کنند.