Mortal Kombat 1 به زودی از شخصیت Cameleon استقبال خواهد کرد


سازندگان Mortal Kombat 1 تاریخ اضافه شدن Kamelion به فهرست مبارزان کمئو را اعلام کردند.

از زمان عرضه Mortal Kombat 1 طرفداران بازی های مبارزه ای از روش درآمدزایی غیر متعارف این بازی انتقاد کرده اند و از طرفی شرکت Netherworld پس از انتشار با انتشار آپدیت ها، با برگزاری رویدادها و ارائه محتوای جدید توانست به خوبی از این بازی پشتیبانی کند. در ماه نوامبر، Netherworld شخصیت Quan Chi را به فهرست مبارزان اصلی Mortal Kombat 1 اضافه کرد و اکنون تاریخ اضافه شدن شخصیت Kamelion را به فهرست مبارزان کمئو اعلام کرده است.

Kamelion در تاریخ 26 دسامبر (16 ژانویه) به Mortal Kombat 1 می آید که توسط Netherworld در توییتر تایید شده است. این کاراکتر برای تمامی خریداران Combat Pack در دسترس خواهد بود. در ماه دسامبر، سازندگان یک تریلر با تمرکز بر معرفی کوان چی و نمایش ترکیب‌های ترکیبی او منتشر کردند، جایی که اولین نگاه خود را به قدرت‌های آفتاب‌پرست به‌عنوان یک جنگنده کوتاه داشتیم. این شخصیت می تواند از ترکیبی از قدرت های ویژه کیتانا، جید و میلنا در نبرد استفاده کند.

Netherworld برنامه‌های هیجان‌انگیزی برای آینده Mortal Kombat 1 دارد. علاوه بر فصل‌های جدید Invasions Mode و مبارزان اصلی و کمئوهای جدید، محتوای آینده بازی شامل یک بسته الحاقی داستان نیز می‌شود. علاوه بر این، قابلیت cross-play در فوریه 2024 در دسترس بازیکنان قرار خواهد گرفت. بازی Mortal Kombat 1 اکنون بر روی رایانه های شخصی، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ، ایکس باکس سری ایکس | Xbox Series S موجود است.

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  تاریخ انتشار نینتندو سوییچ 2 لو رفت