Monster Hunter Stories 2 در حال حاضر بسیار ارزان استاگر به Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin علاقه مند بوده اید، اما منتظر معامله بوده اید، تخفیف فعلی در آمازون و GameStop شاید فقط همین هر دو خرده فروش در حال حاضر اکشن-RPG را به قیمت 25 دلار می فروشند. این کمترین قیمتی است که تاکنون برای اسپین آف بزرگ Monster Hunter وجود دارد. مشخص نیست که این قرارداد چه زمانی منقضی می‌شود، اما از دیدن فروش هر دو خرده‌فروش تعجب نمی‌کنیم.

بازی‌های Wings of Ruin یک بازی RPG رنگارنگ برای جمع‌آوری هیولاهای نوبتی است. مشابه پوکمون، شما هیولاها را برای پوسته های مجللشان جمع نمی کنید تا بتوانید تجهیزات جدیدی را در این اسپین آف بسازید، اما به جای آن با آنها ارتباط برقرار کرده و از آنها در نبردها استفاده خواهید کرد.

منتقد Kevin Knezevic در نقد Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin می‌نویسد: «یک اسپین‌آف سرگرم‌کننده Monster Hunter و یک JRPG محکم و کامل، به‌ویژه اگر بازی‌هایی مانند Pokemon را دوست دارید». «در حالی که عنوان برخی از عناصر اصلی سری را حفظ کرده است، تمرکز آن بر جمع آوری هیولاها و سیستم مبارزات نوبتی سرگرم کننده آن، آن را به تجربه ای کاملاً متفاوت از Monster Hunter Rise تبدیل می کند، تجربه ای که حتی کسانی که برای ورود به آن تلاش کرده اند. از بازی مناسبی که سری Monster Hunter می‌توانند لذت ببرند.”

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.