Monster Hunter Rise: Sunbreak از پنج میلیون نسخه در سراسر جهان عبور کرده است


طبق اعلام کپکام، آمار فروش بسته الحاقی Monster Hunter Rise: Sunbreak از پنج میلیون نسخه فراتر رفته است.

قبل از انتشار Monster Hunter Rise بر روی پلتفرم های ایکس باکس و پلی استیشن، کپکام اعلام کرد که بسته الحاقی بازی Sunbreak بیش از پنج میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است. آخرین نقطه عطف مهم این DLC از نظر فروش به اواخر شهریور برمی گردد که به 4.4 میلیون نسخه رسید.

بسته الحاقی Sunbreak اکنون بر روی رایانه شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس است و کمپین آن بازیکنان را به پایگاه Elgado می برد. جایی که سه پادشاه بر سرزمین های اطراف حکومت می کنند. یکی از این پادشاهان، Malzeno، از نژاد Elder Dragon است و بازیکنان باید ماموریت های Master Rank را انجام دهند تا او را بکشند تا به عنوان پاداش، زره ها و سلاح های Master Rank جدید را به دست آورند و اسرار منطقه تحت حکومت را توسط این اژدها کشف کنند.

علاوه بر این، هیولاهای جدید و آشنا از دیگر نسخه‌های این سری از طریق بسته الحاقی Sunbreak به Monster Hunter Rise اضافه شده‌اند. بازیکنان می توانند ماموریت های Follower Quest را انجام دهند تا بازی به آنها یک همراه NPC برای کمک به آنها در نبرد پاداش دهد.

بازی Monster Hunter Rise قرار است در تاریخ 20 ژانویه (30 آذرماه) برای کنسول های پلی استیشن 5، پلی استیشن 4، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس عرضه شود.Xbox Series S منتشر خواهد شد. کپکام همچنین تایید کرده است که بسته الحاقی Sunbreak در بهار امسال روی این کنسول های جدید عرضه خواهد شد.

نظر شما در مورد این خبر چیست؟ آن را با تیم یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید.