Monster Hunter Rise بیش از 13 میلیون نسخه فروخته است

این کتاب تا 31 مارس امسال 12.7 میلیون نسخه فروخته بود. از سوی دیگر، کپکام اعلام کرد که فروش الحاقی بازی که با نام Sunbreak شناخته می شود، تا به امروز از مرز 6 میلیون نسخه عبور کرده است. در این ماه شاهد انتشار آخرین آپدیت Monster Hunter Rise: Sunbreak بودیم. در این آپدیت، Primordial Malzeno به عنوان یک هیولا جدید برای کاربران رایانه شخصی و نینتندو سوییچ در دسترس قرار گرفته است. باید گفت که دارندگان کنسول های ایکس باکس و پلی استیشن نیز در تاریخ 24 آگوست سال جاری (2 شهریور) آپدیت های جدیدی را دریافت خواهند کرد. در حال حاضر اطلاعات کمی در دسترس است.

Capcom اخیرا آخرین آمار فروش Monster Hunter Rise را منتشر کرده است.

نظر شما چیست، آیا این بازی را امتحان کرده اید؟ نظرات خود را در مورد آخرین اخبار بازی با یک گیمر و سایر کاربران به اشتراک بگذارید

یک اژدها در Monster Hunter Rise: Sunbreak

نقش آفرینی سازندگان سری بازی های Resident Evil برای اولین بار در سال 2021 در اختیار کاربران نینتندو سوییچ قرار گرفت و پس از گذشت تقریباً یک سال اثر مورد نظر برای رایانه های شخصی منتشر شد. سرانجام بازی Monster Hunter Rise در سال 2023 برای کنسول های نسل هشتم و نهم سونی و مایکروسافت منتشر شد. این بازی علاوه بر کسب موفقیت بزرگ برای کپکام، توانست امتیاز ۸۸ را در سایت متاکریتیک دریافت کند. با این حال، آخرین اخبار دنیای بازی، کپکام ساعاتی پیش اعلام کرد که Monster Hunter Rise بیش از 13 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته است.

بخوانید  اولین تریلر Fast X در ماه فوریه منتشر می شود