Monster Hunter اکنون RPG Capcom را به دنیای واقعیت افزوده Niantic آورده است

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Monster Hunter Now به طور کامل در ماه سپتامبر برای iOS و دستگاه های تلفن همراه راه اندازی می شود. بازیکنان علاقه مند می توانند برای تست بتای بسته هم اکنون در سایت بازی ثبت نام کنند. سایت رسمیبا برنامه بتا برای 25 آوریل برنامه ریزی شده است.

تسوجیموتو گفت: “ما بسیاری از طرفداران Monster Hunter را می شنویم که می گویند می خواهند یک بازی Monster Hunter را با AR بازی کنند.” اگر قرار بود چنین بازی بسازیم، مطمئن بودم که باید با نیانتیک کار کنیم.”

Monster Hunter Now به بازیکنان این امکان را می دهد که هیولاها را در دنیای واقعی شکار کنند، با مناطقی در سراسر جهان که به مناطق اکولوژیکی خاصی اختصاص داده شده اند که هیولاهای خاصی را تولید می کنند. هیولاهای نبرد بسته به سلاح مجهز از کنترل های لمسی و اسلاید استفاده می کنند و سلاح ها و زره ها را می توان با استفاده از مواد به دست آمده از هیولاهای شکست خورده جعل و ارتقا داد. قابل ذکر است، هر مبارزه با هیولایی که با آن روبرو می شوید حداکثر 75 ثانیه طول می کشد، که فاصله زیادی با نبردهای 10 تا 20 دقیقه ای معمول در سراسر فرنچایز دارد.

شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

بازیکنان همچنین می‌توانند در مقابل هیولاهای بزرگ‌تر با هم متحد شوند، زیرا ویژگی‌های چندنفره بازی به‌طور خودکار بازیکنانی را که در حال تعقیب یک هیولا در نقشه هستند، به هم مرتبط می‌کند. یک ویژگی جدید “پینت بال” همچنین به شما این امکان را می دهد که هیولایی را که در سفرهای خود با آن روبرو شده اید “تگ” کنید، سپس آن را به خانه خود “احضار” کنید تا با دوستان و خانواده به چالش بکشید.

بخوانید  مشکل بارگذاری بی پایان در به روز رسانی بازی Redfall رفع شد

این بازی از فناوری واقعیت افزوده Niantic استفاده می‌کند که در بازی‌هایی مانند Pokemon Go و اخیراً NBA All-World استفاده می‌شود تا به بازیکنان اجازه دهد با هم در مکان‌های واقعی شکار کنند. در طی یک نشست مطبوعاتی در اوایل این هفته، جان هنکه، مدیر عامل Niantic گفت که مذاکرات بین Niantic و Capcom چهار سال پیش آغاز شد، در حالی که ریوزو سوجیموتو، تهیه کننده قدیمی Monster Hunter گفت که او “نمی تواند به این ایده نه بگوید”.

نیانتیک، توسعه‌دهنده Pokemon Go، بازی موبایل بزرگ بعدی خود را معرفی کرد: Monster Hunter Now. همکاری با Capcom، Rathalos را از طریق واقعیت افزوده در سپتامبر 2023 به محله شما خواهد آورد.