Mondo Scalpers را دوست ندارد، پوسترهای نسخه محدود بزرگتر را برنامه ریزی می کند

ماریوتی می‌گوید این مجموعه‌های بزرگ‌تر از پوسترهای با نسخه محدود از Mondo به دریافت پوسترها به کسانی که آنها را می‌خواهند کمک می‌کند، برخلاف ماشین‌های پین‌بال که آنها را صرفاً با هدف بازگرداندن آنها با حاشیه سود زیادی می‌خرند. ماریوتی می‌گوید: «پوسترها توسط برخی از شگفت‌انگیزترین هنرمندانی که امروزه کار می‌کنند خلق شده‌اند. “هدف ما تولید نسخه های بزرگتر (محدود اما نه فوق العاده محدود) است که به طرفداران بیشتری اجازه می دهد در آن شرکت کنند.”

پس از اینکه اخبار اخراج در Funko و Mondo باعث شد بسیاری تصور کنند که تجارت پوستر Mondo متوقف خواهد شد، برایان ماریوتی، مدیر عامل Funko، بیانیه ای را در حساب کاربری رسمی موندو در توییتر منتشر کرد، نه تنها برای رد این شایعه، بلکه برای تایید انتشار پوسترهای بزرگتر در آینده. . با اسکالپرها مبارزه کنید

ماریوتی در پایان می‌گوید: “ما 100% متعهد به ارائه هر گونه حمایتی از افراد در Mondo هستیم، بنابراین آنها می‌توانند به تولید محصولات باورنکردنی ادامه دهند که به طرفداران بزرگتر و متنوع‌تری برسد.”

ماریوتی در این بیانیه شور و شعف پیرامون پایان کسب و کار پوستر موندو را «اطلاعات نادرست» خواند، در حالی که اشاره کرد که «اکثر اخراج‌های شرکت در موندو نبودند». او سپس تأیید می کند که تجارت پوستر Mondo “ادامه خواهد یافت، نقطه گذاری”.

این بیانیه سپس به بخش ضبط وینیل منتقل شد، که ماریوتی می گوید در ماه های آینده نیز رشد خواهد کرد. طبق مقاله در آن زمان، این شرکت قصد دارد یک تأسیسات نزدیک به 70000 فوت مربع در سن دیگو بسازد که یک کارخانه چاپ رکورد، فروشگاه ضبط و فضای رویدادهای موسیقی زنده را در خود جای دهد.

بخوانید  دو بازی Dishonored و Deathloop در یک جهان قرار دارند

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.