Minecraft Woobles اینجاست تا به کودک شما آموزش دهد که چگونه یک تاک قلاب بافی کند

همه عاشق ساختن یک قلعه غیرقابل نفوذ در Minecraft هستند، اما آیا دوست ندارید با دستان خود چیزی بسازید؟ این دقیقاً همان چیزی است که با Minecraft Woobles جدید به دست می آورید، که به شما امکان می دهد فقط با کمی زمان و تلاش، هیولای خود را از بازی بسازید.

این Woobles با موضوع Minecraft که امروز، 5 ژوئن منتشر شد، به شما امکان می‌دهد با استفاده از قلاب و نخ کلاسیک، یک Creeper، Pig یا Guardian بسازید. همچنین می توانید لوازم جانبی مانند شمشیر، زین یا صفحه موسیقی را برای دوست هیولا جدید خود بسازید.

شرحی ارائه نشده است

Wobbles کیت های قلاب بافی هستند که برای آموزش اصول اولیه سرگرمی به مبتدیان طراحی شده اند. این برند قبلاً با تعدادی IP بزرگ از جمله Pac-Man، هری پاتر و بادام زمینی همکاری کرده است، بنابراین اگر Minecraft برای شما جذاب نیست، شاید نگاهی بیندازید.

در دیگر اخبار Minecraft، یک کیت Minecraft Lego diorama به عنوان بخشی از جشن پانزدهمین سالگرد بازی در راه است که دارای 12 صحنه کوچک بر اساس بیوم های بازی، مانند Forest، Dripstone Cave و Deep Dark است. همچنین یک برنامه تلویزیونی Minecraft به نتفلیکس می آید که پروژه ای جدا از فیلم Minecraft است که بیش از یک دهه در دست ساخت است.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  امروز چرا به دبی سفر کنیم؟