Microsoft Docs می گوید Bungie در حال کار بر روی IP جدیدی به نام “Matter” است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد آزمایشی FTC-Microsoft، به مقاله ما در مورد استراتژی مایکروسافت برای “ورشکستگی سونی” و چگونگی حضور استارفیلد در پلی استیشن 5 قبل از خرید ZeniMax توسط مایکروسافت مراجعه کنید.

گزارش IGN همچنین اشاره می کند که Bungie نشانه هایی از ایجاد یک آدرس IP جدید توسط استودیو نشان داده است. پست های شغلی در سال 2020 یافت شد که نشان می داد IP جدید وی دارای لحن “کمیک” است و دارای “شخصیت های عجیب و غریب” است. با این حال، هیچ چیز رسمی در مورد “ماده” اعلام نشده است، اگرچه GameSpot برای اظهار نظر با این شرکت تماس گرفته است.

با تشکر از فایل های قدیمی مایکروسافت محرمانه (از طريق IGN، می دانیم که شرکت متوجه شد زمانی که Bungie نام “Matter” را در سال 2018 علامت تجاری کرد، که باید آخرین IP باشد که از Bungie خارج می شود. مایکروسافت این را در مورد آدرس IP جدید Bungie گفته است:

“از سال 2021، [Bungie] فضای HQ خود را بیش از دو برابر کرده است و قصد دارد تا سال 2022 یک استودیوی جدید در آمستردام برای ادامه پشتیبانی Destiny 2 و توسعه IP جدید افتتاح کند که در حال حاضر برای انتشار در سال 2025 برنامه ریزی شده است.

به عنوان بخشی از آزمایش FTC-Microsoft، مشخص شد که مایکروسافت منتظر یک آدرس IP جدید از Bungie، استودیوی پشتیبان Destiny 2 و احیای Marathon اخیراً اعلام شده است. و باید در سال 2025 منتشر شود.

«موضوع» تنها چیزی نبود که در این اسناد فاش شد. او همچنین اشاره می کند که چگونه در سال 2021، مایکروسافت خرید استودیوهایی مانند سگا، نیانتیک و حتی بانجی را در نظر گرفت برای کمک به افزایش اشتراک Game Pass و کمک به بخش تلفن همراه آنها.

بخوانید  کلاسیک فرقه تومبا! بر روی پلتفرم های مدرن منتشر می شود

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

تحریریه مجله بازی یک گیمر