Metroid Fusion در تاریخ 9 مارس به نینتندو سوییچ آنلاین می آید

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اعلام غافلگیرکننده Metroid Fusion پس از افشای Metroid Prime Remake در ماه گذشته صورت گرفت. و با توجه به اینکه Metroid Dread نیز یک ورودی نسبتاً جدید در سری Metroid است، ما به این معنی هستیم که Metroid Prime 4 که مدتها در انتظار آن بودیم زودتر از راه می رسد. در سال 2017 اعلام شد، چهارمین ورودی از این سری در شش سال گذشته چندین بار وارد و خارج شده است. با این حال، پس از اینکه تهیه کننده Kensuke Tanabe که در سه بازی اول و Metroid Prime: Hunters نیز این نقش را بر عهده داشت، در سال 2019 دوباره شروع به ساخت بازی کرد.

به عنوان بخشی از اقدام اخیر نینتندو برای آوردن نمادین ترین عناوین Game Boy و Game Boy Advance به سرویس اشتراک خود، Nintendo Switch Online، این شرکت اعلام کرده است که یک پورت از Metroid Fusion در راه است. عنوان کلاسیک Game Boy Advance از روز پنجشنبه 9 مارس برای همه مشترکین در دسترس خواهد بود.

Metroid Fusion که در ابتدا در سال 2002 منتشر شد، به دنبال شکارچی جایزه نمادین ساموس آران است که در جستجوی موجودات انگلی به نام X، سطح سیاره SR388 را کاوش می کند. بازی اکشن دو بعدی به طور کلی به عنوان یکی از بهترین مدخل های مجموعه متروید در نظر گرفته می شود. در بررسی Metroid Fusion از GameSpot، گفتیم که “کنترل‌های بسیار واکنش‌گرا، گرافیک خیره‌کننده و صدای عالی، Fusion را به راحتی به یکی از بهترین بازی‌های اکشن برای Game Boy Advance تبدیل می‌کند.”

بخوانید  Prime Video's The Boys: Gen V And Mr. & Mrs. اسمیت اولین نگاه و انتشار ویندوز اعلام شد