Metroid Dread برای Prime Day 2023 به 39 دلار کاهش یافتMetroid Dread نه تنها یکی از بهترین بازی‌های جانبی نینتندو سوییچ است، بلکه یکی از بهترین بازی‌های این پلتفرم است. اگر آن را بازی نکرده‌اید، به خودتان لطف کنید و همین حالا آن را از GameStop دریافت کنید. خرده فروش دارد Metroid Dread به 39 دلار کاهش یافت در چارچوب این فروش تابستانیکه به طور مستقیم با Prime Day 2023 رقابت می کند.

Metroid Dread برای اولین بار پس از Metroid Fusion برای Game Boy Advance در سال 2002، این سری را به ریشه های خود برمی گرداند. Dread توسط Mercury Steam، استودیوی بازسازی 3DS Metroid II، الهام گرفته از Samus Returns با سیستم خود است. کنترل‌های ضد و هدف/حرکت دقیق.

بیوم های مختلف و منحصر به فرد Dread برای کشف لذت مطلق است. مانند متروید، ارتقاء های زیادی برای ایمن سازی و رازهایی برای کشف وجود دارد. همراه با حس فوق العاده ماجراجویی، Metroid Dread دارای باس فایت های واقعا خارق العاده ای است که مهارت های شما را آزمایش می کند. جهان همچنین مملو از مناطقی است که توسط EMMI گشت زنی می شود، موجودات رباتیک وحشتناکی که باید مخفیانه از آنها دوری کنید و در نهایت آنها را غیرفعال کنید.

طرفداران قدیمی این مجموعه نیز از داستان سرایی این ماجراجویی پر اکشن لذت خواهند برد. این بازی در بررسی Metroid Dread از GameSpot امتیاز 8/10 را کسب کرد. من نوشتم: «بیش از هر چیز دیگری، Metroid Dread آرزوی بازگشت به جایی راحت را پس از یک غیبت طولانی دارد. “در حالی که گیم پلی بازی اصلاح شده است و ویژگی های جدیدی به ترکیب اضافه شده است، Dread کاملا به فرمول نسخه های قبلی خود می چسبد. در نهایت، برای طرفداران قدیمی مانند من، احتمالا بهتر است. اینجا جای نگرانی نیست. ما به خانه برگشتم.”

بخوانید  از دیمون لیندلوف، خالق واچمن، «از او خواسته شد تا دنیای جنگ ستارگان را ترک کند»

Metroid Dread از تنها نینتندو سوییچ انحصاری با بهترین قیمت فاصله دارد. GameStop نیز دارد Pokemon Legends: Arceus و Mario Kart 8 Deluxe هر کدام 39 دلار به فروش می رسد. در Target، اعضای حلقه می توانند وارد شوند Super Mario Bros. U Deluxe جدید و پارتی سوپر ماریو برای هر عدد 20 دلار به علاوه سوپر ماریو اودیسه و Super Mario 3D World + Bowser’s Fury هر کدام 30 دلار

معاملات پرایم روز بیشتر

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Fi data center.