Metal Gear Solid Remake هنوز در حال توسعه است – گزارشطبق گزارش‌ها، بازسازی اولین بازی Metal Gear Solid هنوز در دست توسعه است، اگرچه کونامی در حال حاضر روی بازسازی Metal Gear Solid 3 کار می‌کند.

طبق گزارشی از سایت اسپانیایی زونژوگون ها، یک بازسازی متال گیر سالید در مراحل اولیه توسعه خود است و یکی از جاه طلبانه ترین پروژه های آینده کونامی است. زونژوگون ها قبلا قبل از معرفی رسمی آن در The Game Awards 2023، در مورد گسترش DLC Valhalla بازی God of War Ragnarok صحبت کرد.

در حال پخش: تاریخچه متال گیر جامد

Areajugones همچنین اشاره کرد که نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid بر روی پلی استیشن 5 منتشر خواهد شد و بر روی پلی استیشن 4 منتشر نخواهد شد. اما این بدان معنا نیست که این بازی یک کنسول انحصاری برای پلی استیشن خواهد بود، با توجه به اینکه بازسازی Metal Gear Solid 3 است. یک نسخه کراس پلتفرم علاوه بر این، هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه کدام استودیو این بازسازی را انجام می دهد، خود کونامی یا یک استودیوی خارجی وجود ندارد.

کونامی در حال حاضر روی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater، بازسازی قسمت سوم و همچنین بازسازی Silent Hill 2 با توسعه دهنده Bloober Team کار می کند. انتظار می رود هر دو بازی در سال 2024 عرضه شوند، اگرچه کونامی هنوز به طور رسمی تاریخ انتشار را اعلام نکرده است.

در حالی که طرفداران سری منتظر هستند، می توانند از پنج ورودی اول آن از طریق Metal Gear Solid: Master Collection Vol لذت ببرند. 1، در اکتبر 2023 برای رایانه های شخصی، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، نینتندو سوییچ و ایکس باکس سری X|S عرضه می شود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر