Metal Gear Solid Delta: Snake Eater یک بازسازی وفادار با گیم پلی بهبود یافته است


توسعه دهندگان Metal Gear Solid Delta: Snake Eater از این بازی به عنوان بازسازی وفادار نسخه اصلی با گیم پلی پیشرفته یاد می کنند.

پس از شایعات فراوان، سرانجام سونی در رویداد اخیر PlayStation Showcase از نسخه بازسازی شده Metal Gear Solid 3 رونمایی کرد. اگرچه تریلر معرفی بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater بسیار کوتاه بود و جزئیات زیادی از بازی در اختیار علاقه مندان قرار نمی داد، اما در میان جدیدترین اخبار بازی، متوجه شدیم که شرکت Konami جزئیات جدیدی از این بازسازی را به اشتراک گذاشته است. بازیکنان از طریق وب سایت خود دوستان

Metal Gear Solid Delta: Snake Eater در یک بیانیه مطبوعاتی از تیم سازنده به عنوان “بازسازی وفادار از طراحی و داستان بازی اصلی” توصیف شده است که “گیم پلی را با تصاویری خیره کننده و یک کاربر بی عیب و نقص تکامل می دهد”. این بازی محصول انحصاری پلی استیشن نخواهد بود و به پلتفرم های دیگر نیز راه خواهد یافت.

در حال حاضر جزئیات بیشتری در مورد بازسازی Metal Gear Solid 3 وجود ندارد و نمی دانیم تغییرات گیم پلی چقدر اهمیت دارد، بازی توسط کدام استودیو ساخته می شود و آیا بازیگران صداهای اصلی برای این کار بازخواهند گشت. . دوباره انجامش بده یا نه البته دیوید هیترصداپیشه مار در توییتر اعلام کرد که در این پروژه شرکت نخواهد کرد.

بازی Metal Gear Solid Delta: Snake Eater برای پلتفرم های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری ایکس، ایکس باکس سری اس و رایانه شخصی در حال توسعه است. کونامی هنوز تاریخ انتشار این بازی را اعلام نکرده است.

بخوانید  چه فیلم هایی را در این آخر هفته تماشا کنیم: از سرباز گمنام تا ایستگاه فروت ویل