Max در نهایت یک اشتراک آزمایشی رایگان دریافت می کند، اما فقط برای مدت زمان محدود

اوایل این هفته، برادران وارنر. Discovery تنها چند روز قبل از پخش فصل دوم House of the Dragon، افزایش شدید قیمت را برای Max اعلام کرد (برای اطلاعات بیشتر، بررسی فصل دوم House of the Dragon ما را بررسی کنید). اگرچه این حرکت چندان محبوب نبود، اما WBD اکنون فاش کرده است که Max نیز یک اشتراک آزمایشی رایگان جدید دریافت می کند، اما فقط برای مدت زمان محدود.

بزرگترین مشکل آزمایش رایگان این است که فقط برای مشتریان جدید در دسترس است. مشترکین Max فعلی و منقضی شده واجد شرایط نیستند. علاوه بر این، آزمایش رایگان تنها به مدت هفت روز از زمان راه اندازی اولیه ادامه خواهد داشت. هر چیزی بعد از هفت روز توسط Max به صورت عادی صورت‌حساب می‌شود. اما این آزمایش رایگان مدل کسب و کار استاندارد مکس را که معمولاً این گزینه را ارائه نمی دهد، تغییر نمی دهد. مکس قبلاً پیشنهاد آزمایشی رایگان را پس از 23 ژوئن منقضی کرده است.

مشترکین طرح تبلیغاتی Max در این هفته افزایشی دریافت نکردند. قیمت این ردیف 10 دلار در ماه یا 100 دلار در سال باقی می ماند. اشتراک استاندارد Max بدون تبلیغات اکنون 17 دلار در ماه یا 170 دلار در سال هزینه دارد. سطح Ultimate Ad-free به 21 دلار در ماه یا 210 دلار در سال افزایش یافت. با این قیمت، مشترکین از پخش ویدیوی 4K Ultra HD، صدای Dolby Atmos، 100 بارگیری و امکان اتصال تا چهار دستگاه به طور همزمان به Max برخوردار می شوند.

DirecTV هنوز یک اشتراک آزمایشی دو ماهه را برای Max ارائه می دهد، اما این تبلیغ از طریق DirecTV به جای Warner Bros انجام می شود. کشف. اما اگر می‌خواهید نسخه آزمایشی رایگان هفت روزه جدید Max را امتحان کنید، روی دکمه زیر کلیک کنید تا ثبت‌نام کنید.

بخوانید  جدول فروش هفتگی انگلستان: صدرنشینی لگو استار وارز به لطف تخفیف های آمازون

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر