Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition فقط 39 دلار قیمت دارددارندگان PS5 می توانند دریافت کنند Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition فقط 39 دلار از طریق فروش جمعه سیاه GameStop. در حال حاضر، GameStop تنها خرده‌فروشی است که بازی را با این قیمت عرضه می‌کند. آمازون و والمارت آن را به قیمت 35 دلار می فروختند، اما هر دو خرده فروش فروخته شده اند. اگر ترجیح می دهید از Best Buy خرید کنید، می توانید نسخه Ultimate را با قیمت 40 دلار خریداری کنید.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition نسخه نهایی با مایلز مورالز از سال 2020 و نسخه بازسازی شده مرد عنکبوتی از سال 2018 عرضه می شود. هر دو بازی توسط Insomniac Games ساخته شده اند.

برای کسانی که فقط مایلز مورالس را می خواهند، این بازی برای PS5 و PS4 20 دلار تخفیف دارد.

Insomniac Games در حال حاضر روی Marvel’s Spider-Man 2 و Marvel’s Wolverine کار می کند، بنابراین هرکسی که مشتاقانه منتظر پروژه های دیگر مارول از این تیم است، باید بیشتر به دنبال آن باشد. در همین حال، نسخه PC مایلز مورالس، هفته گذشته عرضه شد و در حال حاضر نیز هست با قیمت کاهش یافته از Fanatical موجود است.

سایر معاملات PlayStation موجود در فروش جمعه سیاه شامل تخفیف های بسیار زیاد بر روی کنترلرهای DualSense، یک امتیاز بسیار خوب در Horizon Forbidden West و Legacy of Thieves Collection با قیمت 20 دلار است.

معاملات بازی جمعه سیاه 2022: بهترین معاملات برای سوییچ، PS5 و Xbox

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.