Marvel’s Spider-Man 2 یک تجربه حماسی تک نفره بدون همکاری را ارائه می دهد


استودیوی Insomniac Games تایید کرده است که Marvel’s Spider-Man 2 دارای قابلیت Co-op نخواهد بود و در عوض بر روی ارائه یک ماجراجویی حماسی تک نفره تمرکز خواهد کرد.

استودیوی Insomniac Games تایید کرده است که Marvel’s Spider-Man 2 دارای co-op نخواهد بود و در عوض کاملاً بر روی یک “ماجراجویی حماسی تک نفره” تمرکز خواهد کرد. همانطور که توسط Eurogamer گزارش شده است، Insomniac Games در پاسخ به سوال یکی از طرفداران در مورد اینکه آیا Co-op در Spider-Man 2 وجود دارد یا خیر، این خبر را اعلام کرد.

بازی Marvel’s Spider-Man 2 در سپتامبر 2021 معرفی شد، اما از آن زمان تاکنون هیچ ویدیوی گیم پلی یا تریلری برای این اکشن ماجراجویی انحصاری منتشر نشده است. با توجه به اینکه سونی فردا میزبان PlayStation Showcase خواهد بود، به احتمال زیاد Marvel’s Spider-Man 2 را در آن رویداد خواهیم دید.

اگرچه جزئیات زیادی در مورد Spider-Man 2 وجود ندارد، اما جان پاکتمدیر بخش داستان نویسی در جریان استریم اخیر سازندگان بازی از هیجان خود برای این دنباله صحبت کرد تا “بهترین محصولی که استودیو تا کنون ساخته است” را تولید کند.

جیم رایانرئیس بخش سرگرمی های تعاملی سونی اخیرا در مصاحبه ای با مجله فامیتسو گفته است که اینسومنیاک گیمز به دلیل عرضه انحصاری بازی Marvel’s Spider-Man 2 برای پلی استیشن 5، سرعت توسعه بازی را کاهش نداده است. تاریخ انتشار بازی Spider- Man 2 هنوز ناشناخته است، اما استودیو Insomniac همچنان اصرار دارد که بازی این تمرین را منتشر کند. تونی تادبازیگر Venom نیز اخیرا در مورد انتشار بازی در ماه سپتامبر صحبت کرده است.

بخوانید  بانی نو پورتالی برای گیمرهای ایرانی انواع رایانه های بازی و لپ تاپ است