Marvel’s Midnight Suns به صورت رایگان در فروشگاه Epic در دسترس است

Marvel’s Midnight Suns به مدت یک هفته به صورت رایگان در فروشگاه Epic Games در دسترس است.

آخرین بازی رایگان هفتگی در فروشگاه Epic موجود است و این بار میدنایت سانز مارول است. این بازی ساعت ها ادامه دارد ساعت 18:30 روز 24 خرداد (13 خرداد) به وقت ایران قابل دریافت است. مثل همیشه، اگر این بازی را به حساب خود اضافه کنید، برای همیشه به آن دسترسی خواهید داشت.

در همین حال، Billbil-kun، یک افشاگر قابل اعتماد که همیشه موارد رایگان را از فروشگاه Epic درز می کند، ادعا کرد که Redout 2، یک بازی مسابقه ای آینده نگر از سال 2022، هفته آینده جایگزین بازی این هفته خواهد شد.

Marvel’s Midnight Suns در دسامبر 2022 منتشر شد. اما نتوانست در بین 100 بازی پرفروش بریتانیا در آن سال قرار بگیرد. با وجود اینکه نقدها درباره این اثر مثبت بود، اما تمامی نسخه های آن یک ماه پس از انتشار با تخفیف سنگینی مواجه شدند و این امر باعث رضایت ناشر بازی از عملکرد تجاری این بازی ویدیویی شد.

جیک سولومونکارگردان این بازی در مصاحبه با رسانه VGC گفت که معتقد است بازیکنانی که این افکت را امتحان کرده اند از آن راضی بوده اند. اما استفاده از مکانیک های رزمی مبتنی بر کارت منجر به کاهش تعداد بازیکنان شد. Solomon اکنون راه خود را از استودیو Fraxis جدا کرده است تا استودیوی خود به نام Midsummer Games را افتتاح کند.

او گفت: “اکثر بازیکنان Midnight Suns وقتی چنین چیزی را تجربه می کنند شگفت زده می شوند و این واکنش خوبی نیست.” این نظرات باعث جذب بازیکن نمی شود. من فکر می کنم کارت ها مشکل بزرگی بودند. فکر می‌کردم طراحی خوبی است، اما فکر می‌کنم نسبت به واکنش بازیکنان با دیدن مکانیزم کارت‌ها ساده لوح بودم. همه اعضای تیم من با این ایده موافق نبودند، اما آنها به من اعتماد داشتند.

بخوانید  معرفی 10 بیت کوین امیدوارکننده که توسط کیف پول من + آپدیت 2023 توصیه شده است

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر