Marvel's Echo Kingpin را برای تبدیل شدن به یک بد بزرگ مانند Thanos آماده می کندآخرین نمایش مارول، اکو، قرار است در 9 ژانویه اکران شود. در حین تبلیغ این سریال، تهیه کننده براد ویندربام توضیح داد که چگونه وینسنت دونوفریو کینگ پین در MCU با مقایسه او با تانوس به تصویر کشیده می شود.

در مصاحبه با ScreenRantاز ویندرباوم پرسیده شد که آیا کینگ پین نقش بزرگ تری در MCU ایفا می کند و به “ثانوس این گوشه از MCU” تبدیل می شود و ویندرباوم این را در مورد فیسک به اشتراک می گذارد:

“اوه، مرد، تو به نوعی به سرت زدی. نمی توانم زیاد بگویم. فقط، به عنوان فصلی از زندگی ویلسون فیسک، بسیار مهم است و صحنه را به شیوه ای قابل توجه برای این که چه کسی دنبال خواهد کرد، آماده می کند.”

فیسک به عنوان آنتاگونیست اصلی اکو به شدت مورد آزار و اذیت قرار گرفته است. این سریال حول محور رابطه او با مایا لوپز (اکو) می چرخد ​​و قهرمانان MCU دیگری مانند Daredevil از چارلی کاکس را در بر می گیرد. علاوه بر این، Echo دارای رتبه TV-MA خواهد بود و اولین نمایش MCU خواهد بود که در Disney+ و Hulu عرضه می شود.

برای کسانی که نمی‌دانند، کینگ‌پین، با نام مستعار ویلسون فیسک، یک شرور اصلی در کمیک‌های مارول است. او اساساً بر شهر نیویورک حکومت می کند و تهدیدی قابل توجه برای تعدادی از قهرمانان در جهان است. او اغلب با مرد عنکبوتی یا دردویل پیتر پارکر در زمانی که بر نیویورک حکومت نمی کند، روبرو می شود.

برای اخبار بیشتر MCU، داستان ما را در مورد اینکه چگونه Thunderbolts مارول استیون یون را از دست داد، بررسی کنید.

بخوانید  Critique du film Jung E (Jung_E) | Une œuvre de science-fiction du créateur du train de Busan

تحریریه مجله بازی یک گیمر