Marvel's Echo قرار نبود اولین نمایش TV-MA MCU باشد


آخرین نسخه اضافه شده به دنیای سینمایی مارول، اکو، سه شنبه 9 ژانویه در دیزنی پلاس و هولو منتشر می شود. این اولین مورد برای توسعه MCU استودیو مارول است. با این حال، این تنها اولین موردی نیست که این مجموعه به آن دست یافته است. همچنین این اولین برنامه TV-MA مارول است.

برای کسانی که رتبه‌بندی‌های تلویزیونی را دنبال نمی‌کنند، TV-MA از نظر فنی به این معنی است که برنامه «برای تماشای بزرگسالان طراحی شده است و بنابراین ممکن است برای کودکان زیر 17 سال مناسب نباشد». FCC. این تلویزیون دارای درجه R است. تاکنون، برنامه‌ها رتبه‌بندی TV-PG یا در برخی موارد مانند Loki، TV-14 را دریافت کرده‌اند. با این حال، برای اکو، که آلاکوا کاکس در نقش رهبر ناشنوای مافیای لباس‌های ورزشی بازی می‌کند، مرزها به قلمرو TV-MA کشیده می‌شوند. این باعث می‌شود که آن را کاملاً در همان محدوده نمایش‌های مارول/نتفلیکس چند سال پیش قرار دهد.

با توجه به اینکه وینسنت دونوفریو در نتفلیکس در نقش Kingpin از Hawkeye و Daredevil مارول دوباره بازی می‌کند، لحن تیره‌تر و خشن‌تر منطقی است. با این حال، به نظر می رسد که کاوش در قسمت تاریک MDCU نسبت به خود اکو/مایا لوپز ارتباط کمتری با Kingpin داشته است.

براد ویندرباوم، تهیه کننده اجرایی و مدیر پخش تلویزیون و انیمیشن در مارول استودیو، در طول یک مصاحبه توضیح داد: “اکو یک سریال بزرگسال تر است. این اولین سریال تلویزیونی ما است، اما ما هیچ برنامه ای برای ساخت سریال TV-MA نداریم.” کنفرانس مطبوعاتی کنفرانس سری جدید “ما تصمیم گرفتیم برای مایا لوپز نمایشی بسازیم. و این شخصیتی است که گذشته خشونت آمیزی دارد، با آسیب واقعی روبرو شده است، تصمیمات بسیار دشواری برای گرفتن دارد و در نهایت باید با افرادی که دوستشان دارد روبرو شود. او می تواند رشد کند و تغییر کند.»

بخوانید  برپایی جهنم در نخستین تیزر بازسازی فیلم Hellraiser

به گفته ویندرباوم، “با پیروی از این شخصیت، لحن ایجاد کرد. داستانی واقعی تر و پایه ای برای مخاطب ایجاد کرد. اتفاقاً بالغ تر بود. TV-MA بیشتر. اما واقعاً هنوز هم از مایا به عنوان یک شخصیت متولد شده است. “

این مطمئناً یک پیشرفت جالب برای MCU است. در حالی که استودیو مارول در تلاش است تا شهرتی را که در حماسه Infinity که با Avengers: Endgame به پایان رسید دوباره به دست آورد، دیدن آنها حداقل هیجان انگیز است که چیز جدیدی را امتحان کنند. علاوه بر این، طبق گفته ویندرباوم، این می تواند طلوع یک دوره جدید برای مارول باشد.

او گفت: «به نوعی، اکو شروع جدیدی برای استودیو است. “این لحن جدیدی برای ما است و واقعاً یک سفر زمینی و احساسی است. نه فقط برای مخاطب.”

این که چقدر این موضوع ممکن است بر جهت گیری MCU داشته باشد حدس و گمان است. همانطور که می دانیم، تنها فیلم استودیو مارول در سال 2024، Deadpool 3 در تابستان امسال خواهد بود. پس از آن، فیلم بعدی برنامه ریزی شده Captain America: Brave New World است که قرار است در فوریه 2025 در سینماها اکران شود.

امسال همچنان محتوای مارول زیادی وجود خواهد داشت، پس زیاد نگران نباشید. در بخش لایو اکشن، آگاتا را نیز داریم. Darkhold Diaries – اسپین آف WandaVision – امسال، و همچنین نمایش‌های انیمیشنی مانند Eyes of Wakanda و Your Friendly Neighborhood Spider-Man هر دو در سال 2024 عرضه خواهند شد. ما همچنین لایو اکشن Ironheart و Daredevil: Born Again را داریم. این نمایش ها به دیزنی پلاس می آیند، اگرچه تاریخ انتشار مشخصی برای هیچ کدام وجود ندارد.

بخوانید  تأیید زمان شروع فیلمبرداری و تکمیل نگارش فیلمنامه فیلم Peaky Blinders

در حال حاضر، اکو عصر سه شنبه، 9 ژانویه منتشر می شود. برخلاف نسخه‌های قبلی مارول، همه قسمت‌ها به یکباره در دسترس خواهند بود.

تحریریه مجله بازی یک گیمر