Marvel Snap Decks – بهترین عرشه Zabu


آخرین فصل گذرنامه Marvel Snap، Savage Land، نقشه جدیدی را برای ما به ارمغان می آورد: Zabu. زابو یک کارت 3 هزینه با 2 توان است و دارای اثر دائمی قدرتمندی است که هزینه 4 کارت هزینه در دست را 2 برابر کاهش می دهد.

این اساساً به عنوان مثال در نوبت ششم اجازه می دهد تا حداکثر سه کارت 4 هزینه ای با Zabu روی تخته بازی شود زیرا هزینه آنها به دلیل تأثیر مداوم آن کاهش یافته است. این اثر پیوسته را می توان با اسلات Onslaught، Mystique یا Onslaught’s Citadel نیز چند برابر کرد. تنها نقطه ضعف این تخفیف این است که کارت‌های 4 هزینه محدود شده‌اند تا حداقل یک انرژی هزینه داشته باشند. آنها هرگز از طریق استفاده از Zabu به طور خاص به قلمرو هزینه صفر نخواهند رسید.

کارت‌های Season Pass هنوز هم بسیار قدرتمند هستند، زیرا آنها، مانند Zabu، در حال حاضر فقط با خرید Premium Pass تقریباً 15 دلاری قابل باز شدن هستند. این راهنما برخی از بهترین دک‌های مبتنی بر زابو را پوشش می‌دهد، و حتی اگر از آن دسته بازیکنانی نیستید که پاس‌های فصلی مارول اسنپ را خریداری می‌کنید، این دسته‌ها همچنان ارزش بررسی در آینده را دارند، زمانی که Zabu اجتناب‌ناپذیر را دریافت کنید، به دلیل سیستم استقرار کارت بازی

منفی ها را انکار کنید

نفی نگاتیوها همه چیز در مورد بازی با کارت های قدرتمندی است که دارای اثرات بازدارنده بزرگی هستند، مانند اجازه دادن به حریف برای کشیدن کارت، کاهش قدرت تخته شما، یا از بین بردن کارت های خود، اما نفی این معایب فقط دارای مزایایی است.

Maximus، Typhoid Mary، Red Skull و Attuma کارت‌های قدرتمندی برای هزینه‌هایشان هستند، اما جنبه‌های منفی بزرگی دارند. با استفاده از افکت Zero’s On Reveal که توانایی‌ها را از کارت بعدی که بازی می‌کنید حذف می‌کند، می‌توانیم این کارت‌ها مانند Typhoid Mary یا Attuma را بدون فعال شدن افکت‌ها در میدان نگه داریم. صفر همچنین اثر Red Skull را که به هر کارت در زمین حریف در همان اسلات +2 قدرت می دهد، خنثی می کند.

Armor یک راه عالی برای مقابله با عرشه هایی است که Shang-Chi را اجرا می کنند، زیرا ما کارت های بسیاری مانند Typhoid Mary، Attuma، Red Skull و She-Hulk داریم که مستعد هستند یا می توانند توسط Shang’s On Reveal – Chi برای از بین بردن کارت ها از بین بروند. 9 – قدرت یا بیشتر

لیست عرشه های منفی
لیست عرشه های منفی

Zabu هزینه Typhoid Mary، Shuri و Attuma را برای این عرشه کاهش خواهد داد. هر کدام از این کارت ها در عوض به کارت های 2 هزینه تبدیل می شوند. یک تاکتیک نوبت چهارم استفاده از اثر شوری است که قدرت کارت بعدی را دو برابر می کند. سپس، در همان نوبت چهارم، Attuma را بازی کنید که توسط اثر شوری بر روی شکافی که زره روی آن دارید، نیرو می‌گیرد. شما یک Attuma 20 قدرتی خواهید داشت که از بین نمی رود زیرا یک اسلات مشترک با Armor دارد. بعد از نوبت پنجم، Taskmaster را درست بعد از Attuma بازی کنید و از آنجایی که Taskmaster قدرت آخرین کارتی را که بازی کرده اید کپی می کند، Taskmaster نیز اکنون یک کارت قدرت 20 خواهد بود. در نوبت پنجم، شما در حال حاضر دو کارت 20 قدرتی روی برد خود دارید که یکی از آنها در برابر اثرات تخریب با زره محافظت می کند.

Cosmo می‌تواند فعال‌سازی افکت‌های On Reveal را خنثی کند، بنابراین بازی Maximus در اسلات Cosmo به حریف اجازه نمی‌دهد دو کارت اضافی بکشد، در حالی که شما دارای 3-Cost 7-Power بدون هیچ نقطه ضعفی هستید. Cosmo همچنین ضد عرشه‌هایی است که مخالفان استفاده می‌کنند و به افکت‌های On Reveal مانند Wong، Iron Heart و Odin تکیه می‌کنند.

اطمینان حاصل کنید که به طور تصادفی از Shuri در اسلات Cosmo خود استفاده نکنید یا هنگام بازی Attuma یا Typhoid Mary، از قبل Zero بازی کنید یا Attuma را در یک اسلات با حضور Armor بازی کنید.

ما با ایجاد سناریوهایی بدون هیچ ضرری برای ما، تمام جنبه های منفی این کارت های بزرگ را دور می زنیم.

پین بال وفادار

Faithful Flipper به استفاده از Mister Negative متکی است. مستر نگاتیو هزینه و قدرت همه کارت‌های موجود در عرشه را تغییر می‌دهد. بسیاری از کارت‌ها مانند Bishop، Mystique، Ironheart، Rogue، Jubilee، و Wong با هزینه‌های بالای خود که با قدرت کم خود تعویض می‌شوند، قدرتمندتر هستند.

Silver Surfer، Mystique و Ironheart همگی از طریق Mister Negative به کارت‌های 0-Cost تبدیل می‌شوند، در حالی که هر کدام به دلیل معامله، دارای 3-Power هستند.

چندین مسیر مختلف برای این پل وجود دارد. در حالت ایده‌آل، می‌خواهید در نوبت دوم Psylocke بازی کنید، سپس در نوبت سه، چهار انرژی خواهید داشت، بنابراین می‌توانید مستر نگاتیو را بازی کنید. مستر نگاتیو هزینه تمام کارت های موجود در عرشه شما را تعویض می کند. Wong تبدیل به یک 2-Cost با 4-Power می شود و می توانید Jubilee و/یا Ironheart را بالای شکاف Wong بازی کنید تا هر دو افکت On Reveal آنها را دو بار به دلیل جلوه دوگانه On Reveal Wong اجرا کنید.

Sera را می توان با White Tiger معامله کرد، سپس با بازی White Tiger در مکان Wong دو ببر 7-Power در مکان های دیگر ایجاد می شود. اگر آمار White Tiger به دلیل مستر منفی عوض شود، White Tiger یک کارت ویرانگر 1 هزینه با 5 قدرت خواهد بود.

لیست عرشه های پین بال وفادار
لیست عرشه های پین بال وفادار

کارت های 4 هزینه ای در این دسته که توسط زابو کاهش می یابند عبارتند از Jubilee، Wong و Mister Negative. اگر موفق به بازی Zabu در نوبت سه و سپس نوبت چهارم شوید، می‌توانید هر دو مستر منفی را در کنار Jubilee بازی کنید تا هم افزایی ایجاد کنید. همه کارت‌های هزینه/قدرت را تعویض کنید، سپس Jubilee یکی از آن کارت‌های تعویض شده را به عرشه شما بازمی‌گرداند.

کارت های دیگری که می توانید جایگزین کنید Bast، Patriot و Iron Man هستند که جایگزین Psylocke، Rogue و Sera می شوند. با گنجاندن پاتریوت، می توانید Broodlings را از Brood تقویت کنید، زیرا آنها هیچ توانایی ندارند. Brood، Patriot و Broodlings همگی توسط Silver Surfer’s On Reveal ارائه می‌شوند، زیرا هر سه کارت/واحد هزینه هستند.

داشتن یک Iron Man 0 هزینه با 5 توان از طریق Mister Negative می‌تواند موقعیت شما را به شدت افزایش دهد. حتی داشتن انفرادی مرد آهنی در یک مکان می تواند به راحتی یک مکان 10 قدرتی باشد.

این عرشه به دلیل ترکیب Zabu با Mister Negative می تواند مسیرهای مختلفی را طی کند. یک دوتایی توانا، خشن و کاملاً مرگبار که به خوبی یکدیگر را تکمیل می کنند و می توانند به شما در بالا رفتن از پله های رتبه کمک کنند.

سنگ های بی رحم

کارت آس Ruthless Rocks Darkhawk است. اثر Darkhawk این است که او به ازای هر کارت در عرشه حریف قدرت +2 به دست می آورد. با ترکیب Korg و Rock Slide، آنها عرشه حریف را با کارت های اضافی پر می کنند – در این مورد Rocks که کارت های 1 هزینه با 0-Power هستند. اساساً بسیار بی فایده است، اگر عرشه شما از Patriot برای نیرو دادن به آنها استفاده نمی کند.

کارت های 4 هزینه ای در این عرشه که توسط زابو کاهش می یابند عبارتند از: شوری، دختر ماه، دارخاوک، مرد عنکبوتی، اسلاید راک، وانگ و مرد جذب کننده. بسیاری از کارت های 4 هزینه ای توسط زابو کاهش می یابد. با افزودن Mystique، این کارت های 4 هزینه ای حتی بیشتر کاهش می یابد.

لیست عرشه تخته سنگ های بی رحم
لیست عرشه تخته سنگ های بی رحم

به عنوان مثال، در پیچ چهار با Zabu در حال حاضر در زمین، ما می توانیم Wong را قرار دهیم و سپس Rockslide را در بالای محل Wong بازی کنیم. با این کار چهار سنگ به عرشه حریف پرتاب می شود. Korg قرار داده شده در محل Wong دو تخته سنگ دیگر پرتاب می کند. حریف فقط از Korg و Rock Slide شش Rock را به عرشه خود اضافه خواهد کرد که بدون احتساب کارت های غیر راک، Darkhawk را در قدرت 13 خواهد داشت. با استفاده از شوری قبل از بازی Darkhawk می توانیم به بیش از 20 قدرت در Darkhawk دست پیدا کنیم.

Absorbing Man آخرین کارتی را که بازی کرده‌اید کپی می‌کند، در صورتی که اثر On Reveal داشته باشد. مرد عنکبوتی در نوبت بعدی در همان مکانی که او بازی می کند، حریف شما را از کارت بازی کردن باز می دارد. استفاده از Absorbing Man بعد از بازی Spider-Man به شما این امکان را می دهد که دو اسلات ایجاد کنید که در نوبت بعدی حریف نتواند کارت بازی کند. مجبور کردن حریف خود به از دست دادن دو اسلات دیر یا زود در بازی به دلیل Zabu باعث کاهش هزینه های کارت Absorbing Man و Spider-Man می شود.

از آنجایی که ما در حال حاضر تعداد زیادی کارت 4 هزینه داریم، آمریکا چاوز همیشه در نوبت ششم کشیده می شود. آمریکا چاوز یک نیروگاه قدرتمند است، اما مهمتر از آن، حضور آمریکا چاوز در بازی به ما فرصت های بیشتری می دهد تا از زابو و کارت های 4 هزینه ای خود استفاده کنیم.

امیدواریم این فهرست‌ها و استراتژی‌ها به شما بینش بیشتری در مورد توانایی‌های زابو و نحوه ایجاد اثر او در کنار کارت‌های دیگری مانند Mystique، Mister Negative، Darkhawk و Shuri داده باشد.

مطمئن شوید که بهترین راهنماها و/یا نکات و ترفندها برای مبتدیان در Marvel Snap را با جزئیات بسیار دقیق استخر 1، استخر 2 و استخر 3 بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.