Marvel Rivals به پلتفرم های بیشتری می آید

استودیو Netize Games با پخش تریلر جدیدی از انتشار Marvel Rivals برای کنسول های نسل نهم خبر داد.

در میان بسیاری از بازی‌های تک‌نفره که بر اساس دنیای مارول ساخته شده‌اند، استودیوی Netize Games می‌خواهد یک تجربه تیراندازی چندنفره منحصر به فرد با Marvel Rivals را به طرفداران ارائه دهد. این بازی با دموهای قبلی توجه بسیاری از بازیکنان را به خود جلب کرده است و حالا در جدیدترین اخبار بازی مطلع شدیم که Marvel Royals برای پلتفرم های بیشتری عرضه خواهد شد.

استودیوی NetEase Games با پخش تریلر جدیدی اعلام کرد که Marvel Rivals در روز عرضه برای سری Xbox در دسترس خواهد بود. Xbox Series S و PlayStation 5 علاوه بر این، Netize Games اعلام کرده است که بتای خصوصی برای Marvel Royals در زمان نامعلومی از جولای 2024 برگزار خواهد شد.

استودیو NetEase همچنین شخصیت‌های قابل بازی جدیدی را برای Marvel Rivals معرفی کرد. علاوه بر شخصیت های معرفی شده قبلی، بازیکنان می توانند ونوم و آدام وارلاک را نیز کنترل کرده و با آن مبارزه کنند. در همین حال، کاربران پلی استیشن 5 لباس انحصاری Scarlet Spider را برای Spider-Man دریافت خواهند کرد. در حال حاضر، زمان انتشار مارول رویالز مشخص نیست و طرفداران باید منتظر زمان بیشتری برای فاش شدن آن باشند.

دانلود ویدیو از ابرات

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر
بخوانید  نسخه کلکسیونی باب اسفنجی: Cosmic Shake برای جمعه سیاه بسیار ارزان است