Mario Strikers Battle League تخفیف بزرگی برای Prime Day دریافت می کندMario Strikers: Battle League به 40 دلار کاهش یافته است آمازون و بهترین خرید برای Prime Day 2023. Battle League به ندرت به فروش می رسد، بنابراین این معامله ارزش خرید دارد. اگر می‌خواهید از آمازون خرید کنید، توصیه می‌کنیم سریع سفارش دهید – معاملات نینتندو سوییچ آمازون به سرعت فروخته می‌شوند.

پس از 15 سال وقفه، ماریو و دوستانش بالاخره به زمین فوتبال بازگشتند. بازی Battle League که توسط Next Level Games توسعه داده شده است، دارای مسابقات فوتبال 5v5 است که جای تعجب نیست که بیشتر از گیم‌پلی شبیه‌سازی دقیق، به اکشن و مزاحمت متمایل می‌شوند. شما می توانید انتظار داشته باشید که مظنونان معمولی را که ماریو را همراهی می کنند، از جمله لوئیجی، بوسر، واریو، والوئیجی، پرنسس هلو و یوشی مشاهده کنید.

Battle League ترکیبات آشنای رقابتی ماریو را به ترکیب تزریق می کند، مانند پوسته های سبز برای حملات. شما حتی این توانایی را دارید که با استفاده از یک Hyper Strike بسیار قدرتمند، دو گل را به طور همزمان به اسکوربورد اضافه کنید. از آنجایی که این یک “نبرد” است، بازیکنان از تجهیزات آماده جنگ استفاده می کنند که آمار را تغییر می دهد.

در بررسی Mario Strikers: Battle League ما امتیاز 7/10 را کسب کرد. منتقد استیو واتس نوشت: «Mario Strikers: Battle League یک بسته باریک است، بدون تنوع زیادی از نظر حالت‌ها و گزینه‌های بازی». “اما این یک بازی از نظر فنی پیچیده تر از بسیاری از عناوین ورزشی ماریو است که می تواند به بازیکنان اختصاصی کمک کند. این ورزش در مورد اثبات مهارت شما در درگیری های یک به یک است و این باید کافی باشد، زیرا وجود ندارد. خیلی دیگر.”

بخوانید  Guardians of the Galaxy Vol. 3 کارگردان جیمز گان در مورد "خستگی ابرقهرمانی" صحبت می کند

معاملات پرایم روز بیشتر

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

Die richtige anwendung der alepeo aleppo olivenölseife mit grüner tee duft 100 g.