Mandalorian Funko Pops در آمازون بسیار ارزان هستند

یکی از بهترین Funkos های موجود در فروش امروزی است ماندالوریان (کروم) مدلی که دارای زره ​​صیقلی است و در انحصار آمازون است. این محصول زرق و برق دار معمولا با قیمت 14 دلار به فروش می رسد، اما در حال حاضر می توانید آن را تنها با 7 دلار خریداری کنید.

مثلا می توانید خرید کنید این گروگو پاپ برای 6.49 دلار، 13 دلار کاهش، و بابا فت برای 6 دلار، کاهش 12 دلار. و اگر به دنبال چیزی کمی بزرگتر هستید، آن را بررسی کنید Boba Fett و Fennec Shand Vinyl Bobblehead، که پنج اینچ قد و کمی کمتر از هفت اینچ طول دارد و 25 دلار تخفیف دارد.

شرحی ارائه نشده است

آلبوم عکس

در زیر لیستی از Funkos های مورد علاقه ما در فروش وجود دارد، اما مطمئن باشید فروش کامل را کشف کنید اگر چیزی به شما نپرد

بهترین معاملات Funko در آمازون

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

اگر برای بازگشت ماندالوریان هیجان‌زده هستید و می‌خواهید اطراف خود را با کالاهای ماندو احاطه کنید، به خرید برخی از آن‌ها فکر کنید. Funko Pops با تخفیف بر اساس نمایش موفق حتی می توانید چهره های Funko Pop را به سمت تلویزیون خود بگیرید تا آنها بتوانند نمایش را با شما تماشا کنند. پاپ های بسیاری از فروش دریافت شده است شیب تند تخفیف، بنابراین تصور می کنیم برخی از آنها قبل از پایان تبلیغات به فروش می رسند.

بخوانید  اشاره احتمالی تبلیغ تلویزیونی پلی استیشن 5 به بازی Uncharted 5
فصل سوم The Mandalorian امروز در دیزنی پلاس آغاز می‌شود و قسمت‌های جدید هر هفته منتشر می‌شود. فصل آخر از هشت قسمت تشکیل شده و در 19 آوریل به پایان می رسد. بنابراین اگر برای رسیدن هر قسمت جدید به کمک نیاز دارید، داشتن چند فونکوی ماندالوریایی در کنارتان ضرری ندارد.