Madden NFL 24 – لیست و رتبه بندی سیاتل سیهاوکز

فصل فوتبال دقیقاً نزدیک است، یعنی Madden NFL 24 دقیقاً در گوشه و کنار است. EA تمام رتبه‌بندی‌های بازیکنان را فاش کرده است و گفت‌وگویی درباره بازیکنانی که ممکن است بیش از حد یا دست کم گرفته شوند، ایجاد کرده است. این گفتگوها و موارد دیگر همه از رتبه بندی تیم به تیم و بازیکن به بازیکن نشات می گیرد که هر ساله بحث دوستانه ای را در دنیای Madden ایجاد می کند. در این راهنما، فهرست کامل سیاتل سیهاوکز، از جمله رتبه‌بندی کلی (OVR) برای هر شروع کننده و بهترین بازیکنان تیم را تجزیه می‌کنیم. در اینجا Seahawks برای معرفی Madden 24 چگونه به نظر می رسد.

فهرست سیاتل سیهاوکز و جدول رده بندی Madden 24

Seahawks هیچ بازیکنی با امتیاز 90 یا بهتر ندارد. بهترین بازیکن تیم است بابی واگنر مدافع خط میانی، که امسال با رتبه 89 OVR آغاز می شود. برای مشاهده کامل بازیکنان شروع کننده تیم، ترکیب زیر را بررسی کنید.

در حال پخش: تریلر رسمی Madden 24

آیا تیم Madden یکی از یادداشت های او را استشمام کردند؟ لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط یادداشت های راه اندازی هستند و بازیکنان OVR های تنظیم شده را در طول فصل فوتبال دریافت خواهند کرد.

نام بازیکن موقعیت OVR
گنو اسمیت QC 81
کنت واکر سوم HB 87
تایلر لاکت WR 89
DK Metcalf WR 88
جکسون اسمیت-نجیگبا WR 78
نوح فن و 78
چارلز کراس آن 77
دیمین لوئیس ال جی 77
ایوان براون در مقابل 70
فیل هاینز GR 69
آبراهام لوکاس RT 77
برایان مون DT 68
کامرون یانگ DT 67
جران روزو RE 74
درمونت جونز THE 77
دریک هال LOLB 70
بابی واگنر MLB 89
اوچنا نووسو ROLB 79
پشم طارق قبل از میلاد مسیح 83
دوون ویترسپون قبل از میلاد مسیح 78
وقتی دیگز FS 87
جمال آدامز اس اس 88
جیسون مایرز ک 80
مایکل دیکسون پ 77

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیم کارت فوتبال امسال، حتماً فهرست کامل فهرست‌ها و رده‌بندی Madden 24 را برای هر 32 تیم بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.