Madden NFL 24 – فهرست و رتبه بندی کلت های ایندیاناپولیس

یک بار دیگر، نوبت به یک سال دیگر از Madden رسیده است. با فاش شدن رتبه بندی بازیکنان Madden 24 در هفته گذشته، اکنون تصویر کاملی از نحوه نمایش ترکیب هر تیم برای شروع فصل داریم. مطمئناً، در مورد رتبه بندی ها اختلاف نظر وجود داشته است، اما با طرفداران پرشوری مانند NFL می توان انتظار داشت. در این راهنما، فهرست کامل ایندیاناپولیس کلتس، از جمله رتبه‌بندی کلی (OVR) برای هر شروع کننده و بهترین بازیکنان تیم را تجزیه می‌کنیم. در اینجا کلت ها برای معرفی Madden 24 چه شکلی هستند.

ترکیب و رتبه بندی ایندیاناپولیس کلتس برای Madden 24

کلت ها وارد Madden 24 می شوند که تنها یک بازیکن دارای امتیاز 90 یا بهتر است. بهترین بازیکن آنها گارد چپ کوئنتون نلسون است که امسال را با امتیاز 92 OVR شروع می کند. برای مشاهده کامل بازیکنان شروع کننده تیم، فهرست زیر را بررسی کنید.

در حال پخش: تریلر رسمی Madden 24

آیا تیم Madden یکی از یادداشت های او را استشمام کردند؟ لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط یادداشت های راه اندازی هستند و بازیکنان OVR های تنظیم شده را در طول فصل فوتبال دریافت خواهند کرد.

کره های شروع کننده

نام بازیکن موقعیت OVR
آنتونی ریچاردسون QC 70
جاناتان تیلور HB 89
مایکل پیتمن جونیور WR 85
آیزایا مک کنزی WR 77
الک پیرس WR 74
مو علی کاکس و 73
برنارد رایمن آن 74
کونتون نلسون ال جی 92
رایان کلی در مقابل 77
دنی پینتر GR 65
برادن اسمیت RT 82
گروور استوارت DT 85
تاون برایان DT 70
سامون ابوکام RE 76
Kwity پرداخت شد THE 77
شکیل لئونارد LOLB 86
سرعت EJ MLB 69
زایر فرانکلین ROLB 73
کنی مور دوم قبل از میلاد مسیح 84
جولیوس برنت قبل از میلاد مسیح 74
جولین بلکمن FS 75
نیک کراس اس اس 71
مت گی ک 80
ریگوبرتو سانچز پ 76

آیا تیم Madden یکی از یادداشت های او را استشمام کردند؟ لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط یادداشت های راه اندازی هستند و بازیکنان OVR های تنظیم شده را در طول فصل فوتبال دریافت خواهند کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  اد هلمز توضیح می دهد که چگونه «گردباد شهرت» پس از فیلم های خماری بر زندگی او تأثیر گذاشت