Madden NFL 24 – فهرست و رتبه بندی کابوی های دالاسMadden NFL 24 در افق است، به این معنی که EA تمام رتبه بندی بازیکنان و تیم های جدید را قبل از عرضه کامل نشان داده است. این رتبه‌بندی‌های جدید هنوز یک موضوع داغ در جامعه Madden است، و بازیکنان در مورد اینکه کدام بازیکنان بیش از حد ارزیابی شده‌اند یا دست کم گرفته شده‌اند بحث می‌کنند. این گفتگوها و موارد دیگر همه از رتبه بندی تیم به تیم و بازیکن به بازیکن نشات می گیرد که هر ساله بحث دوستانه ای را در دنیای Madden ایجاد می کند. در این راهنما، فهرست کامل دالاس کابوی‌ها، از جمله رتبه‌بندی کلی (OVR) برای هر شروع کننده و بهترین بازیکنان تیم را تجزیه می‌کنیم. در اینجا ظاهر کابوی ها برای عرضه Madden 24 چگونه است.

فهرست و رتبه بندی دالاس کابوی ها برای Madden 24

کابوی ها پنج بازیکن دارند که امتیاز 90 یا بهتر دارند. بهترین بازیکن آنهاست گارد راست زک مارتین، که امسال با امتیاز کامل 99 OVR شروع می شود. برای مشاهده کامل بازیکنان شروع کننده تیم، ترکیب زیر را بررسی کنید.

در حال پخش: تریلر رسمی Madden 24

آیا تیم Madden یکی از یادداشت های او را استشمام کردند؟ لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط یادداشت های راه اندازی هستند و بازیکنان OVR های تنظیم شده را در طول فصل فوتبال دریافت خواهند کرد.

نام بازیکن موقعیت OVR
داک پرسکات QC 87
تونی پولارد HB 88
بره CeeDee WR 90
برندین آشپزی می کند WR 83
مایکل گالوپ WR 80
جیک فرگوسن THE 71
تایرون اسمیت آن 89
چوما ادوگا ال جی 69
تایلر بیاداس در مقابل 74
زک مارتین GR 99
ترنس استیل RT 79
اوسا اودیگیزووا DT 77
جاناتان هانکینز DT 74
میکا پارسونز RE 97
نوشته مارکوس لارنس THE 90
دوین هارپر LOLB 64
لیتون واندر اش MLB 82
دامون کلارک ROLB 73
استیون گیلمور قبل از میلاد مسیح 91
تروون دیگز قبل از میلاد مسیح 87
مالک هوکر FS 82
دونوان ویلسون اس اس 81
تریستان ویزکاینو ک 65
برایان انجر پ 80

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیم کارت فوتبال امسال، حتماً فهرست کامل فهرست‌ها و رده‌بندی Madden 24 را برای هر 32 تیم بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.