Madden NFL 24 – فهرست و رتبه بندی چیفز کانزاس سیتی

هفته رتبه‌بندی در Madden 24 به پایان رسید و ما با رتبه‌بندی کامل شروع بازی باقی مانده‌ایم.این رتبه‌بندی‌ها اغلب موضوع بحث و جدل هستند، زیرا طرفداران می‌خواهند بازیکنان و تیم‌های مورد علاقه‌شان را بالاتر از بقیه ببینند. این گفتگوها و موارد دیگر همه از رتبه بندی تیم به تیم و بازیکن به بازیکن نشات می گیرد که هر ساله بحث دوستانه ای را در دنیای Madden ایجاد می کند. در این راهنما، فهرست کامل فرماندهان کانزاس سیتی، از جمله رتبه‌بندی کلی (OVR) برای هر شروع کننده و بهترین بازیکنان تیم را تجزیه می‌کنیم. در اینجا Chiefs برای معرفی Madden 24 چگونه به نظر می رسد.

فهرست و رتبه بندی کانزاس سیتی چیفز برای Madden 24

چیفز با امتیاز کلی 92 وارد Madden 24 می شود و چهار بازیکن با رتبه 90 یا بهتر در آن حضور دارند. بهترین بازیکنان آن‌ها تراویس کلس و پاتریک ماهومس هستند که هر دوی آنها امسال را با امتیاز 99 OVR شروع کردند. برای مشاهده کامل بازیکنان شروع کننده تیم، فهرست زیر را بررسی کنید.

در حال پخش: تریلر رسمی Madden 24

آیا تیم Madden یکی از یادداشت های او را استشمام کردند؟ لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط یادداشت های راه اندازی هستند و بازیکنان OVR های تنظیم شده را در طول فصل فوتبال دریافت خواهند کرد.

آشپزهای مبتدی

نام بازیکن موقعیت OVR
پاتریک ماهومز QC 99
ایزیا پاچکو HB 80
کاداریوس تونی WR 81
مارکز والدز-اسکانتلینگ WR 78
ریچی جیمز جونیور WR 76
تراویس کلسه و 99
دونووان اسمیت آن 73
جو تونی ال جی 89
همفری کرید در مقابل 90
تری اسمیت GR 82
جوآن تیلور RT 78
کریس جونز DT 77
دریک نادی DT 73
چارلز اومنیهو RE 76
ژرژ کارلافتیس THE 90
درو ساکت LOLB 76
نیک بولتون MLB 87
ویلی گی ROLB 75
جریوس اسنید CC 84
ترنت مک دافی CC 80
جاستین رید FS 81
مایک ادواردز اس اس 81
هریسون باکر ک 75
تامی تاونسند پ 83

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیم کارت فوتبال امسال، حتماً فهرست کامل فهرست‌ها و رده‌بندی Madden 24 را برای هر 32 تیم بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.