Madden NFL 24 – فهرست و رتبه بندی وایکینگ های مینه سوتا

فصل 24 Madden NFL فرا رسیده است و مجموعه جدیدی از رتبه بندی ها و فهرست بازیکنان را به همراه دارد. رتبه‌بندی‌های جدید به معنای بحث‌های جدید در مورد بازیکنانی است که بیش‌ازحد یا کم ارزش‌گذاری شده‌اند و اینکه کدام تیم بهتر است. این گفتگوها و موارد دیگر همه از رتبه بندی تیم به تیم و بازیکن به بازیکن نشات می گیرد که هر ساله بحث دوستانه ای را در دنیای Madden ایجاد می کند. در این راهنما، فهرست کامل وایکینگ‌های مینه‌سوتا، از جمله رتبه‌بندی کلی (OVR) برای هر شروع کننده و بهترین بازیکنان تیم را تجزیه می‌کنیم. در اینجا ظاهر وایکینگ ها برای عرضه Madden 24 چگونه است.

فهرست و رتبه بندی وایکینگ های مینه سوتا برای Madden 24

تابع وایکینگ آره امتیاز بازیکنان 90 یا بهتر بهترین بازیکن آنهاست گیرنده عریض جاستین جفرسون که امسال با امتیاز کامل 99 OVR شروع می شود. برای مشاهده کامل بازیکنان شروع کننده تیم، ترکیب زیر را بررسی کنید.

در حال پخش: تریلر رسمی Madden 24

نام بازیکن موقعیت OVR
کرک کازینز QC 84
الکساندر ماتیسون HB 76
جاستین جفرسون WR 99
کی جی آزبورن WR 77
جردن ادیسون WR 76
تی جی هاکنسون و 90
کریستین داریساو آن 85
ازرا کلیولند ال جی 74
گرت بردبری در مقابل 76
اد اینگرام GR 70
برایان اونیل RT 86
خیریس تونگا DT 71
روز شلدون DT 67
هریسون فیلیپس RE 79
دین لوری

THE

74
دانیل هانتر LOLB 87
جردن هیکس MLB 77
مارکوس داونپورت ROLB 76
بایرون مورفی جونیور قبل از میلاد مسیح 82
اندرو بوث جونیور قبل از میلاد مسیح 72
لوئیس سین FS 75
هریسون اسمیت اس اس 90
گرگ جوزف ک 72
رایان رایت پ 74

آیا تیم Madden یکی از یادداشت های او را استشمام کردند؟ لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط یادداشت های راه اندازی هستند و بازیکنان OVR های تنظیم شده را در طول فصل فوتبال دریافت خواهند کرد.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.