Madden NFL 24 – فهرست و رتبه بندی خرس های شیکاگوبار دیگر فصل Madden است، با Madden NFL 24 فهرستی تازه با رتبه بندی بازیکنان و تیم های جدید. در حالی که ممکن است شانس در طول فصل واقعی NFL تغییر کند، شانس راه اندازی تعیین شده است، و بحث های جدیدی را در مورد اینکه چه کسی بیش از حد ارزیابی شده یا دست کم گرفته شده است، به جامعه Madden وارد می کند. این گفتگوها و موارد دیگر همه از رتبه بندی تیم به تیم و بازیکن به بازیکن نشات می گیرد که هر ساله بحث دوستانه ای را در دنیای Madden ایجاد می کند. در این راهنما، فهرست کامل خرس‌های شیکاگو را شامل رتبه‌بندی کلی (OVR) برای هر شروع کننده و بهترین بازیکنان تیم می‌کنیم. در اینجا ظاهر خرس ها برای عرضه Madden 24 چگونه است.

فهرست و رتبه بندی Chicago Bears برای Madden 24

خرس ها هیچ بازیکنی با امتیاز 90 یا بهتر ندارند. بهترین بازیکن تیم است مدافع خط میانی ترمین ادموندز، که امسال با رتبه 87 شروع می شود. برای مشاهده کامل بازیکنان شروع کننده تیم، ترکیب زیر را بررسی کنید.

در حال پخش: تریلر رسمی Madden 24

آیا تیم Madden یکی از یادداشت های او را استشمام کردند؟ لطفاً به یاد داشته باشید که اینها فقط یادداشت های راه اندازی هستند و بازیکنان OVR های تنظیم شده را در طول فصل فوتبال دریافت خواهند کرد.

نام بازیکن موقعیت OVR
جاستین فیلدز QC 76
داونتا فورمن HB 77
دی جی مور WR 86
دارنل مونی WR 81
چیس پلیپول WR 76
کول کیمت THE 79
براکستون جونز آن 76
سگ های ماده جنکینز ال جی 78
کودی وایت هیر در مقابل 79
نیت دیویس GR 76
دارنل رایت RT 74
جاستین جونز DT 74
اندرو بیلینگز DT 72
ترویس گیپسون RE 73
نوشته مارکوس واکر THE 72
جک سنبورن LOLB 72
ترمین ادموندز MLB 87
تی جی ادواردز ROLB 82
جیلون جانسون قبل از میلاد مسیح 81
کیلر گوردون قبل از میلاد مسیح 75
ادی جکسون FS 85
جاکوان بریسکر اس اس 78
قاهره سانتوس ک 73
گیل ترنتون پ 70

برای اطلاعات بیشتر در مورد سیم کارت فوتبال امسال، حتماً فهرست کامل فهرست‌ها و رده‌بندی Madden 24 را برای هر 32 تیم بررسی کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.