MacBook Pro M2 Max / M2 Pro توسط کارشناسان با مشخصات، قیمت و عکس مشاهده شده است

The Verge به کسانی که مدل 2021 این لپ تاپ را دارند، از خرید MacBook Pro M2 Max توصیه می کند. به گفته این وب سایت، مک بوک پرو 2023 بیشتر برای کسانی است که از مک بوک های قدیمی استفاده می کنند، به ویژه مدل هایی با پردازنده اینتل.

The Verge گزارش می دهد که کاربرانی که لپ تاپ های خود را همیشه متصل نگه می دارند در سال 2023 به پردازنده های جذاب تری از اینتل و AMD دسترسی خواهند داشت. با این حال، مصرف انرژی پردازنده های جدید Blue Team و Red Team بیشتر از پردازنده های اپل است که MacBook Pro را به یک لپ‌تاپ هیجان‌انگیز برای کسانی تبدیل می‌کند که به شارژ کردن اهمیت زیادی می‌دهند.

The Verge در بررسی خود از مک بوک پرو 2023، بازنگری مجدد همان طراحی 2021 را “خسته کننده” می خواند، اما معتقد است لپ تاپ 16 اینچی اپل همچنان بهترین ترکیب قدرت و شارژ را در لپ تاپ های رده بالای رایانه ها ارائه می دهد.

به گفته The Verge، اگرچه M1 Max قدرت کمتری نسبت به M1 Ultra ارائه می دهد، اما M1 Max بهترین انتخاب برای کسانی بود که به دنبال قدرتمندترین پردازنده در کلاس لپ تاپ در سال 2021 هستند، اما این موضوع برای M2 Max در سال 2023 صادق نیست.

به لطف رونمایی از مک بوک پرو 2023، تخفیف های بزرگی برای مک بوک پرو 2021 در بسیاری از بازارهای جهان (به جز ایران) پیش بینی می شود. اکنون بهترین زمان ممکن برای خرید لپ تاپ هایی است که اپل در سال 2021 رونمایی کرد.

در سال 2021، پردازنده M1 Max با وجود داشتن قدرت پردازش بسیار بالا، مصرف انرژی پایینی داشت و به مک بوک پرو اجازه شارژ کامل را می داد. این شرایط برای MacBook Pro M2 Max در سال 2023 نیز معتبر است.