M3GAN در اصل نسخه بسیار بدتر، بدون رتبه و دنباله در حال توسعه بود

در مورد آینده M3GAN، مدل جدیدی از عروسک قاتل ممکن است به زودی تولید شود. مطابق با ضرب الاجلیک دنباله در حال حاضر در مراحل اولیه توسعه است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

M3GAN در حال حاضر آن را در باکس آفیس داخلی می کشد، با پیشی گرفتن از پیش بینی هفته گذشته برای کسب رتبه 2، راه را برای یک برش بدون رتبه بدتر که احتمالاً در آینده منتشر می شود هموار می کند. آکلا کوپر، فیلمنامه‌نویس فاش کرد که این فیلم در ابتدا لحن بسیار بیشتری داشت و عروسک قاتل را در مقایسه با سریال‌های قتلی که روی پرده بزرگ نمایش داده می‌شد، تعداد بدن بیشتری داشت.

کوپر گفت: «خوشحالم که توانستم به بازگرداندن وحشت مفرح کمک کنم که خودش را چندان جدی نمی‌گیرد. “من در مورد فیلم های ترسناکی که در حال اکران یا خرید هستند مطالعه کردم. و برخی از آنها اورجینال هستند که خوب است!”

کوپر اضافه کرد که اگرچه شمارش نهایی بدن M3GAN یک “قتل عام تمام عیار” نبود، “تعدادی از افراد اضافی، از جمله چند شخصیت” را کشت که تهیه کننده جیمز وان می خواست آنها را زنده بماند. . یونیورسال ابتدا می‌خواست منتظر باشد تا یک فیلم ترسناک اکران شود و به یک فیلم موفق تبدیل شود، اما کوپر گفت که M3GAN با نور سبز روشن شده و عناصر ترسناک «سرگرم‌کننده‌تر» آن دست نخورده باقی مانده‌اند و به او اجازه می‌دهند تا نسل جدید فیلم‌های اصلی را رهبری کند. ، فیلم های ترسناک ترسناک.

بخوانید  تلاش سونی برای دسترسی به تروفی بازی‌ها در پی سی

کوپر گفت: “هیچ سایه ای در یونیورسال وجود ندارد، من آنها را دوست دارم و می دانم که وقتی تریلر در فضای مجازی پخش شد، نوجوانان درگیر شدند و شما می خواهید آنها بتوانند آن را ببینند. باید نسخه ای وجود داشته باشد که رتبه بندی نشده باشد.” لس آنجلس تایمز. “من شنیدم که در کتاب ها آمده است. اما بله، بسیار خونین تر بود. تعداد بدن او در فیلمنامه بیشتر از فیلم بود.”

تحریریه مجله بازی یک گیمر