Lord Of The Rings Online در این ماه شانزدهمین سالگرد تاسیس خود را جشن می گیردMMO آنلاین طولانی مدت، ارباب حلقه ها، شانزدهمین سالگرد تولد خود را در 24 آوریل جشن گرفت و سه هفته جشن سالگرد را آغاز کرد. بازیکنان می توانند با انجام مسابقات Anniversary Scavenger Hunt و Festival Quests و همچنین کمک به ایجاد بزرگترین آتش بازی که Bree تا به حال دیده است، شرکت کنند.

The Treasure Hunt از رویدادهای سالگرد سال‌های قبل بازمی‌گردد و بازیکنان را در کل داستان بازی در یک سری ماموریت‌های عظیم می‌برد. اگر بازیکنان قبلاً شکار را در سال‌های گذشته شروع کرده باشند، می‌توانند از جایی که آخرین بار متوقف شده‌اند ادامه دهند.

یک سری ماموریت‌های ویژه نیز در طول این رویداد موجود است که می‌توان آن‌ها را در Bree، Methel’s Stage، Thorin’s Gate، Horse Races و درخت جشنواره انتخاب کرد. تعدادی از فروشندگان رویدادهای ویژه در سرزمین میانه ظاهر می شوند تا به بازیکنان اجازه دهند هدایای سالگرد، از جمله اقلام سالگرد سال های گذشته را جمع آوری کنند. می توانید راهنمای کامل رویداد سالگرد را بررسی کنید اینجاتا مطمئن شوید چیزی را از دست ندهید

با وجود سن، ارباب حلقه‌های آنلاین هنوز هم قوی است و برنامه‌هایی برای توسعه‌های آینده در دست اجراست. همچنین سال گذشته، در جشن پانزدهمین سالگرد بازی، در Steam به اوج 10 ساله بازی رسید.

توسعه جدیدی برای نیمه دوم سال جاری برنامه ریزی شده است که بازیکنان را به مناطق جنوبی سرزمین میانه خواهد برد. تعدادی از به‌روزرسانی‌های گیم‌پلی، از جمله به‌روزرسانی‌های کلاس، نیز در طول سال اجرا می‌شوند و رویدادهای فصلی بیشتری در راه است.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.

بخوانید  جمع‌آوری موارد افشاشده از GTA 6 در انجمن‌ها