Like a Dragon: Infinite Wealth رنگ Game Pass را نخواهد دید


Ryo Ga Gotoku تایید کرده است که کاربران Xbox Game Pass نباید انتظار Like a Dragon: Infinite Wealth را داشته باشند.

استودیو Ryo Ga Gotoku در سال 2023 با عرضه بازی های !Like a Dragon: Ishin و Dragon Gaiden: The Man Who Erased His Name به عملکرد درخشانی دست یافت. هر دو بازی به سرویس Xbox Game Pass (که دومین سرویس در روز راه اندازی بود) راه یافتند، اما بازی بعدی استودیو این کار را نکرد.

ماسایوشی یوکویامامدیر استودیو RGG در مصاحبه ای با Automaton-Media اعلام کرد: در حال حاضر برنامه ای برای اضافه شدن Like a Dragon: Infinite Wealth به Game Pass وجود ندارد. وی در راستای انتشار بازی های قبلی این استودیو بر روی سرویس Xbox Game Pass، انتشار بازی Like a Dragon بر روی این سرویس را به منزله «دادن کارت ویزیت به کاربران خارجی» و افزایش علاقه بازیکنان دانست. در این مجموعه

ماسایوشی یوکویاما در مورد این موضوع توضیح داد: این موضوع مستقیماً با آنچه قبلاً گفتم مرتبط است، اما در مورد Like a Dragon Gaiden، سرویس بازی Xbox را راهی برای دادن کارت ویزیت به کاربران خارجی یا به عبارتی دیگر در نظر گرفتم. بازیکنان جدید. آنها اجازه داشتند از بازی ها و شخصیت لذت ببرند[کازوما] کیریو را بشناسید «Game Pass ثابت کرده است که راهی عالی برای ترغیب کاربران جدید به تعامل با این سری است.»

با توجه به اینکه Like a Dragon: Infinite Wealth طولانی ترین نسخه در این سری و اولین بازی از سری Yakuza با قیمت 70 دلار است، منطقی به نظر می رسد که این بازی ویدیویی به لیست Pass و بازی های Xbox Game اضافه نشود. سرویس اشتراک به عنوان تبلیغی برای نسخه جدید این سری.

بخوانید  CoD: Warzone 2 DMZ - بهترین مکان های غارت فصل 2

بازی Like a Dragon: Infinite Wealth در 6 بهمن (26 ژانویه) برای Xbox Series X Xbox Series S، Xbox One، PlayStation 5، PlayStation 4 و PC منتشر خواهند شد.