Life By You، بازی مورد انتظار Life Sim، لغو شده است

Life By You، رقیب Sims شرکت Paradox Interactive، لغو شده است. پس از چند بار تاخیر، پارادوکس تصمیم گرفت پروژه را لغو کند و گفت که به نظر نمی رسید زندگی توسط شما اتفاق بیفتد، حتی با زمان اضافی.

ماتیاس لیلجا، معاون مدیرعامل که در فروم‌های Paradox Interactive به اشتراک گذاشته شد، بیانیه‌ای را اعلام کرد که لغو شد. Lilja گفت که پس از تاخیر در انتشار Early Access فقط چند هفته قبل از انتشار برنامه ریزی شده، Paradox Interactive تصمیم گرفت تا Life By You را مجدداً ارزیابی کند، که منجر به لغو بازی Early Access چندین بار شده بود.

لیلجا گفت: «با وجود اینکه تمدید مهلت یک گزینه بود، وقتی این مکث را انجام دادیم تا دیدی وسیع‌تر از بازی داشته باشیم، برایمان روشن شد که مسیر انتشاری که به آن مطمئن بودیم بسیار طولانی و نامشخص است.» در اعلامیه این بدان معنا نیست که بازی ویژگی‌های امیدوارکننده‌ای را نشان نمی‌دهد؛ Life by You چندین نقطه قوت داشت و تلاش یک تیم اختصاص داده شده برای تحقق آنها. با این حال، وقتی به نقطه‌ای می‌رسیم که فکر می‌کنیم. که زمان بیشتر ما را به اندازه کافی به نسخه ای که از آن راضی هستیم نزدیک نمی کند، بنابراین فکر می کنیم بهتر است متوقف شویم.

Life By You یکی از چندین رقیب سیمز است که اخیراً معرفی شده است، با هدف گرفتن طبیعت sandbox از life sims و گسترش آن به بیرون تا کنترل بیشتری داشته باشد. قرار بود دنیایی کاملاً باز با وسایل نقلیه، گفتگوهای واقعی و شخصی‌سازی کامل شهر و خانه‌های هر بازیکن در بازی ارائه دهد. Life By You در ماه می 2023 اعلام شد و حتی تاریخ دسترسی زودهنگام آن در 4 ژوئن تا اواسط ماه مه بود، اما قبل از لغو شدن، برای مدت نامحدودی به تعویق افتاد. صفحه Life By You Steam هنوز در زمان نگارش این مقاله فعال است.

بخوانید  آیا دکتر دووم در فیلم پلنگ سیاه ۲ حضور دارد؟

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر