Lego Fortnite به زودی گزینه های سختی جدیدی را اضافه خواهد کرد

Epic اخیراً اعلام کرده است که تنظیمات سختی را به بازی بقای خود، Lego Fortnite، با آپدیت نسخه 30.10 در اواخر این هفته در روز پنجشنبه، 13 ژوئن اضافه خواهد کرد.

به روز رسانی v30.10 حالت های Cozy و Expert را معرفی می کند. همانطور که از نام آنها پیداست، هر یک از این حالت ها سبک های بازی بسیار متفاوتی را در خود جای می دهند. همانطور که در یک پست وبلاگ Fortnite توضیح داده شده است، حالت Cozy در درجه اول برای کسانی است که در بازی های بقا تازه کار هستند و به دنبال چالش های زیادی نیستند.

در همین حال، حالت Expert به کسانی که به دنبال چالش بیشتری هستند پاسخ خواهد داد. در این حالت، موجودات Storm-Wild آسیب بیشتری وارد می کنند، سلامت بیشتری دریافت می کنند و سریعتر از دشمنان عادی حرکت می کنند. علاوه بر این که به دشمنان حمله می کند، permadeath در حالت Expert فعال می شود. اما اگر آنها به یک توتم بازگشتی مجهز شوند، دوباره با کوله پشتی خود در تخت خود ظاهر می شوند.

علیرغم تمام مشکلات جدیدی که بازیکنان Expert Mode باید تحمل کنند، همه چیز بد نیست، زیرا آنها می توانند قفل سه جام را برای خودنمایی باز کنند. تروفی هایی که بازیکنان می توانند قفل آن ها را باز کنند شامل دستاوردهای مربوط به Grasslands، Dry Valley و Frostlands خواهد بود. برای باز کردن قفل آنها، آنها باید Storm-Wild Brute مخصوص بیوم را شکست دهند، سپس با دهکده زیستی گفته شده در سطح 10 تعامل کنند.

بخوانید  امکان تعیین ماه انتشار Alan Wake 2

برای محتوای بیشتر Fortnite، گالری ما را بررسی کنید که بهترین مکان‌ها برای فرود برای فصل 3 فصل 5 را برجسته می‌کند.

منبع

تحریریه مجله بازی یک گیمر