Leak نشان می دهد که NickMercs و TimTheTatman اسکین می توانند به Call of Duty بیایند

متأسفیم، اما شما نمی توانید به این محتوا دسترسی پیدا کنید!

لطفا تاریخ تولد خود را برای مشاهده این ویدیو وارد کنید

در حال پخش: Call of Duty: Modern Warfare II و Warzone 2.0 | تریلر بازی Shredder Pack

آپدیت فصل 3 Reloaded برای Call of Duty: Modern Warfare 2 و Warzone 2 تنها یک هفته دیگر باقی مانده است و بسته اپراتور Kevin Durant در حال حاضر برای آپدیت بزرگ تایید شده است. با این حال، پوسته های اپراتور برای استریمرهای برجسته NickMercs و TimTheTatman ممکن است به زودی پس از ستاره NBA وارد شوند.

فرمت فایل این ویدیو نامعتبر است.

با کلیک بر روی “ورود” با شرایط GameSpot موافقت می کنید

شرایط استفاده و
سیاست حفظ حریم خصوصی

در حالی که NickMercs و TimTheTatman شخصیت های بزرگی هستند، مردم قبلاً در مورد توییت افشاکننده اظهار نظر می کنند تا به این نکته اشاره کنند که هیچ یک از استریمرها در ماه های اخیر علاقه زیادی به Call of Duty نشان نداده اند. NickMercs هنگام راه‌اندازی Caldera از Warzone 1 بر روی Apex Legends تمرکز کرد و در حالی که TimTheTatman گهگاه Warzone 2 را بازی می‌کند، او عمدتاً انواع بازی‌های غیر Call of Duty را بازی می‌کند.

اندازه:

بخوانید  راهنمای ارز Zelda Tears of the Kingdom Currency

لطفاً از یک مرورگر سازگار با ویدیوی html5 برای تماشای فیلم استفاده کنید.

محصولات مورد بحث در اینجا به طور مستقل توسط ویراستاران ما انتخاب شده اند. در صورت خرید چیزی که در سایت ما مشخص شده است، GameSpot ممکن است سهمی از درآمد را دریافت کند.اپراتور چهارم معروف به نیکتو نیز در این افشاگری ها ذکر شده است. نیکتو یک اپراتور بود که در اصل در Modern Warfare 2019 معرفی شد، بنابراین دیدن بازگشت آنها تعجب آور نیست. فصل 2 Operator Ronin را اضافه کرد که قبلاً در Modern Warfare 2019 نیز حضور داشت.

افشاگر Call of Duty معروف به HeyImAlaix در توییتی ادعا کرد که داده کاوی هم NickMercs و هم TimTheTatman را در فایل‌های بازی نشان می‌دهد و هم‌چنین باندل اخیراً اعلام‌شده برای کوین دورانت. ظاهراً نام آنها پس از آپدیت فصل 3 در فایل های بازی ظاهر شد، بنابراین ممکن است در فصل 3 Reloaded یا بعد از آن در دسترس قرار گیرند.

حتماً همه چیزهای اعلام شده برای فصل 3 Reloaded را بررسی کنید، از جمله نقشه چند نفره جدید، حالت بازی رتبه بندی شده در Warzone، مکان جدید DMZ و موارد دیگر.

بخوانید  آغاز تولید سریال سونیک بر اساس شخصیت ناکلز با انتشار اولین تصویر و اعلام بازیگران

برای تماشای فیلم ها به یک مرورگر سازگار با جاوا اسکریپت نیاز دارید.